Logo

Noskaidroti izslēgšanas spēļu dalībnieki

Noskaidroti izslēgšanas spēļu dalībnieki

Svētdien, 15.aprīlī Jelgavas sporta hallē tika aizvadīta pēdējā Jelgavas čempionāta baskebolā vīriešiem pamatturnīra spēļu kārta, līdz ar to ir noskaidrotas 4 komandas, kas turpinās cīņu par čempiona titulu – “Doks”, “Ķepas”, “Rokiji” un “NĪP”. Pusfināla spēles tiks aizvadītas jau nākamnedēļ, 22.aprīlī, savukārt fināla spēles norisināsies 28.aprīlī, plkst.11:00.

Turnīra pēdējo spēļu kārtu svētdienas pēcpusdienā atklāja “Vilki” un “Sesava/JNSC” duelis, kurā pārāki ar rezultātu 70:56 izrādījās sesavieši. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 26 gūtiem punktiem, 4 atlecošām bumbām, kā arī 5 izprovocētām piespēlēm – Kaspars Caune, savukārt Rūdolfam Knopem – 25 punkti, 9 atlecošās bumbas un 9 izprovocētās piezīmes. “Vilku” sastāvā 24 punktus un 13 atlecošās bumbas sakrājis Artūrs Dreimanis.

Dienas otrajā spēlē, pateicoties pārliecinoši uzvarētām otrajai un ceturtajām ceturtdaļām, “Ķepas” ar rezultātu 94:68 pārspēja “Brāļi Ilmāri”, izcīnot 8.uzvaru turnīrā. Oskars Jēkabsons bija rezultatīvākais ar 25 punktiem “Ķepām”, savukārt Gatis Justovičs “Brāļiem Ilmāriem” sakrājis 18 punktus, 5 atlecošās bumbas un 8 izprocovētas piezīmes.

Pie vēl vienas uzvaras tikuši arī “Skandijs”, kas ar rezultātu 78:70 apspēlēja “Platone” vienību, tādējādi nodrošinot 6. vietu pamatturnīra kopvērtējumā. Ar 25 punktiem un 11 atlecošajām bumbām uzvaru kaldināt palīdzējis Jānis Ņeverovskis, savukārt zaudētāju rindās rezultatīvākais sniegums – Mārtiņam Veidemanim ar 19 punktiem un 6 atlecošajām bumbām.

10.zaudējumu turnīrā komandai “Turbo” ar graujošu rezultātu 108:59 sagādājuši “Rokiji”. Uzvarētāju sastāvā ar 18 punktiem rezultatīvākais – Aleksandrs Ganža, savukārt “Turbo” sastāvā 17 punkti, 12 atlecošās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles – Emīlam Laksim.

Pēdējā kārtas spēlē svētdienas vakarā izšķirošā mačā tikās “NĪP” un “Valauto”. Līdz spēles beigām “Valauto” tomēr neizdevās noķert par soli priekšā esošos “NĪP”, tādējādi ar rezultātu 71:81 piedzīvojot zaudējumu un paliekot ārpus pirmā četrinieka. “NĪP” sastāvā ar 30 gūtiem punktiem un 6 izprovocētām piezīmēm rezultatīvākais – Jānis Kokins. Mārtiņš Jakušonoks ar 23 punktiem, 6 atlecošajām bumbām un 4 izprovocētām piezīmēm atzīmējās “Valauto” sastāvā.

Līdz ar pēdējo spēļu kārtu ir noskaidrotas komandas, kas cīņu turpinās izslēgšanas spēlēs. Cīņu par čempiona titulu turpina līdz šim nepārspētie “Doks”, kā arī “Ķepas”, “Rokiji” un “NĪP”.  Savukārt cīņā par 5.-8.vietu dosies “Brāļi Ilmāri”, “Skandijs”, “Valauto” un “Platone”. 3 pēdējo vietu ieguvējas – “Sesava/JNSC”, “Vilki” un “Turbo” – dalību čempionātā ir noslēgušas.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!