Logo

Par čempiona titulu cīnīsies Doks un Ķepas!

Par čempiona titulu cīnīsies Doks un Ķepas!

Svētdien, 22.aprīlī, Jelgavas sporta halles laukumā tika aizvadītas trīs pusfināla spēles, savukārt pirmdien tika aizvadīta ceturtā kārtas spēle, kurās tika noskaidroti finālisti. Fināla spēles tiks aizzvadītas jau sestdien, 28.aprīlī.

Pirmajā spēlē Valauto pārliecinoši apspēlēja Skandijs vienību, vienubrīd spēlē panākot pat +26, bet visu spēli noslēdzot ar rezultātu 87:72. Uzvarētāju rindās ar 18 gūtiem punktiem, 6 atlecošajām bumbām un 5 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Toms Ziemelis. Skandijs sastāvā 24 punkti 6 atlecošās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles Artūram Turikam.

Bez zaudējumiem arī pusfināla kārtā turpina spēlēt Doks, kas svētdien, parādot pārliecinoši labu sniegumu pirmajās 3 ceturtdaļās, ar rezultātu 75:49 pārspēja NĪP. Rezultatīvākais spēlētājs Doks vienībām šoreiz – Kristers Tomass, kurš sakrājis 20 punktus, 5 atlecošās bumbas un 4 izprovocētas piezīmes. 14 punktus, 7 atlecošās bumbas un 7 izprovocētas piezīmes NĪP – Ģirtam Pommeram.

Svētdienas noslēdzošajā cīņā uzvaru izcīnīja Ķepas, kas ar rezultātu 84:67 pārspēja Rokiji vienību. Matīss Rozītis spēlē sakrāja 22 punktus un 12 atlecošās bumbas. Zaudējāju rindās rezultatīvākais bija Elvis Satovskis ar 19 punktiem, 7 atlecošajām bumbām un 5 izprovocētām piezīmēm.

Pirmdienas vakarā Brāļi Ilmāri parādīja savu pārākumu pār Platones komandu, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 101:71. Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju vienībā – Gatis Justovičs ar 27 punktiem, 10 atlecošajām bumbām un 8 rezultatīvām piespēlēm. Platonei Kristaps Liepa guvis 24 punktus, 9 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles.

Par aizvadītās nedēļas rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Jānis Grands (Skandijs), kurš spēlē pret Platone nodrošināja savas komandas uzvaru ar 25- gūtajiem punktiem, 11-atlecošām bumbām, 5-rezultatīvām piespēlēm un +32 efektivitātes koeficientu.

Cīņu par čempionu titulu noritēs starp Doks un Ķepas komandām. Šis duelis uzskatāms par Jelgavas čempionāta “El Clasico”. Savukārt par 3.vietu cīnīsies NĪP un Rokiji. Turnīra uzvarētājs noskaidrosies jau sestdien, 28.aprīlī, kad tiks aizvadītas noslēdzošās Jelgavas čempionāta basketbolā vīriešiem spēles.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!