Logo

Pusceļā līderes – “Ķepas” un “Doks”

Pusceļā līderes – “Ķepas” un “Doks”

Viena no čempionāta pēdējām aizraujošākajām un dramatiskākajām spēlēm tika aizvadīta pamatturnīra sestajā kārtā, kurā spēkiem mērojās divas no līdervienībām – “Doks” un “Armet”, kam šajā mačā bija jāiztiek bez sava līdera Edgara Krūmiņa. Cīņa izvērtās tik sīva, ka tās uzvarētājs tika noteikts tikai otrajā pagarinājumā, kurā šoreiz veiksmīgāki izrādījās “Doks” spēlētāji, kas guva uzvaru ar 85:76. Teicamu spēli Doku rindās aizvadīja tās saspēles vadītājs Kaspars Neimanis, kurš guva 34 punktus, izcīnīja 6 atlēkušās bumbas un izprovocēja 8 noteikumu pārkāpumus, savācot +31 efektivitāti, bet ar 16 punktiem un 9 bumbām zem groziem atzīmējās Pauls Zukuls. Tikmēr Armet rindās produktīvākie bija brāļi Justoviči, kas abi izcēlās ar double double – Andris ar 24 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām, bet Gatis ar 23 punktiem un 12 bumbām zem groziem.

Bez zaudējumiem turpina cīnīties arī komanda “Ķepas”, kas guvusi jau sešas uzvaras pēc kārtas – 52:39 pret “Rokiji”, 73:39 pret “Ozols”, 95:56 pret “Vilki”, 80:46 pret “Skandijs”, 81:66 pret “Jelgavas NĪP”. Neapšaubāms “Ķepas” līderis ir Edgars Tramdaks, kurš vidējie rādītāji ir ļoti tuvu double double – 22 punkti un 9,8 atlēkušās bumbas. Gūtajos punktos tas ir trešais labākais rādītājs. Vairāk iespējuši tikai Jānis Bērziņš (Kultūra) un Andris Justovičs (Armet), kuri vidēji guvuši attiecīgi 25,5 un 22,4 punktus. Savukārt labākais atlekušo bumbu vācējs šobrīd ir Artūrs Rutkovskis (Jelgavas NĪP), kurš pie groziem savācis 12,2 bumbas.

Vēl labāko astotniekā, bez minētā trijnieka, šobrīd diezgan stabili ir iekārtojušās – Kultūra (4-1), Ozols (3-3) un Valauto (3-2), bet uz atlikušajām divām vietā pretendē – JNSS/Sesava (2-3), Skandjs (1-5), Rokiji (1-4). Protams, kādu pārsteigumu vēl var sagādāt gan Jelgavas NĪP (0-5), gan Vilki (0-6).

Jelgavas atklātā čempionāta pamatturnīra 7. un 8. kārtas spēles tiks aizvadītas 25. un 26.martā. 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!