Logo

SSC kauss: Kristaps Vereščagins vienatnē nokārto uzvaru „dokiem”

SSC kauss: Kristaps Vereščagins vienatnē nokārto uzvaru „dokiem”

Spēle starp principiālākajiem pretiniekiem „Doks” un „Kultūra” kā ierasts norisinājās vētraini. Lai gan šoreiz bez tehniskajām un nesportiskajām piezīmēm, tomēr asumi laukumā bija manāmi jau turnīra pirmajā spēlē. Uzvarētāju sastāvā 24 punktus sakrāja K.Vereščagins, bet zaudētāju rindās Raimonda Šulca kontā 14.

„Ķepas”, kas šosezon sastāvu papildinājuši ar divus metrus garo jelgavnieku Edgaru Tramdaku bez lielām problēmām apspēlēja „Vilkus” - 79:54. Komandas jaunieguvums izcēlās ar 18 punktiem, bet Matīss Rozītis guva 17. „Vilku” sastāvā 12 punkti Oskara Genava rēķinā.

Sekmīgi turnīru iesākuši NĪP basketbolisti, kas līdzīgā cīņā ar 65:60 pieveica „Brāļus Ilmārus”. NĪP komandā lielākie uzvaras kaldinātāji bija Mārtiņš Zarāns ar 15 un Artūrs Turiks ar 11 punktiem. „Ilmāriem” Uģis Kasparāns izcēlās ar 16 ačiem.

„Armets” komanda, kuras rindas papildinājuši divi bijušie profesionāļi Andris Justovičs un Edgars Krūmiņš pārliecinoši ar 89:58 apspēlēja „Rokijus”. Uzvarētājiem ar 20 punktiem izcēlās A.Justovičs, bet zaudētāju rindās 14 punkti Krišjānim Dzalbem.

Savukārt turnīra debitanti „Vēja radiatori” izrādīja ļoti sīvu pretestību „Valauto” komandai, kas sacensību jaunpienācējus uzveica mazrezultatīvā spēlē ar 50:47. Jānis Bērziņš guva tieši pusi no komandas punktiem, bet „radiatoriem” produktīvākais bija Varis Barkovskis ar 17 gūtajiem punktiem.

 

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!