Logo

Uz Jelgavas SSC kausa finālu pretendē jau piecas komandas

Uz Jelgavas SSC kausa finālu pretendē jau piecas komandas

Ar perfektu bilanci turpina spēlēt "Armets", kas par mata tiesu bija pārāki 6.kārtas duelī pret "Ķepām" - 72:69. Lai arī abas komandas spēlēja bez saviem galvenajiem saspēles vadītājiem, spēle laukumā ritēja ļoti līdzīgi un piekāpties neviens nevēlējās. Edgars Krūmiņš un Andris Justovičs "Armet" komandas labā divatā akrāja 46 punktus, bet "Ķepām" ar 23 punktiem izcēlās Oskars Jēkabsons. Spēles uzvarētāji joprojām turnīra tabulā saglabā 1.vietu ar septiņām uzvarām septiņās spēlēs, savukārt "Ķepas" basketbolisti ar piecām uzvarām un diviem zaudējumiem atrodas 4.vietā.

Svarīgu uzvaru izcīnījuši "Doks"basketbolisti, kas ļoti mazrezultatīvā spēlē 58:51 pieveica līdz šim bez zaudējumiem spēlējošo "Valauto", tādējādi krietni palielinot savas izredzes uz iekļūšanu finālā. Kaspars Neimanis "dokiem" palīdzēja ar 16 punktiem, bet zaudētājiem Jēkabs Roziņš izcēlās ar 17. "Doks" ar sešām uzvarām un vienu zaudējumu turnīra tabulā patlaban ieņem 2.vietu.

Arī nākamajā spēļu kārtā zaudējumu piedzīvoja "Valauto", kas ar 68:72 piekāpās krietni pastiprinātajai komandai "Brāļi Ilmāri", kas pēc gūtā panākuma arī iesaistījušies cīņā par labāko četrinieku, kā arī par iekļūšanu fināla divniekā. "Ilmāru" rindās spēlē ar 36 punktiem izcēlās Hedijs Šliters, bet "Valauto" komandā otro spēli pēc kārtas produktīvs bija Jēkabs Roziņš, kurā kontā 31 punkts. Lai arī "Valauto" basketbolisti piedzīvojuši divus zaudējumus pēc kārtas, izredzes uz finālu vēl ir pavisam reālas. Pēc divu zaudējumu sērijas "Valauto" turnīra tabulā ar bilanci 5 – 2 ieņem trešo pozīciju, bet "Brāļi Ilmāri", kam spēle rezervē pret "Ķepām" atrodas 5.vietā.

Kā pa viļņiem turpina spēlē "Ozols" komanda, kas 6.kārtas spēlē ļoti spraigā mačā ar 59:58 apspēlēja "Kultūru", visticamāk pārvelkot pāri strīpu viņu izredzēm uz iekļūšanu labāko četrinieku. Emīls Kravinskis uzvarētāju rindās guva 26, bet Uvis Strogonovs 18 punktus. Zaudētājiem ar 20 ačiem izcēlās Māris Bite. Savukārt jau 7.kārtā "Ozols" pamanījās zaudēt "Vilkiem" ar 52:81. "Vilkiem" lielākie uzvaras kaldinātāji bija Oskars Genavs un Alvis Lānso, kuri guva attiecīgi 26 un 24 punktus. Zaudētājiem 20 punkti Kasparam Plinkam. "Vilki" ar uzvaru pār "Ozols" un 6.kārtā pār "Vēja radiatoriem" ar 63:51 nonākuši turnīra tabulas augstajā 6.vietā, taču "vilku" izredzes uz iekļūšanu augstākās pozīcijās ir ļoti minimālas.

Šajā nedēļas nogalē spēles nav paredzētas, taču aiznākamajā nedēļas nogalē mači Jelgavas sporta hallē paredzēti gan 3., gan 4.decembrī, kad izšķirsies teju visu komandu likteņi. Patlaban neviena komanda par savu vietu nevar būt droša, jo visām tabulas augšgala komandām vēl jātiekas savā starpā. Cīņā par iekļūšanu finālā reāli iesaistījušās komandas - "Armets", "Doks", "Valauto", "Ķepas" un "Brāļi Ilmāri". Uz iekļūšanu labāko četriniekā teorētiskas izredzes saglabā arī "Kultūra", taču pārējām vienībām šīs iespējas vairs nav, pat teorētiskas.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!