Logo

Startē Latvijas Banku basketbola kausa 23. turnīrs

Startē Latvijas Banku basketbola  kausa 23. turnīrs

Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) rīkotajā Latvijas Banku basketbola kausa izcīņas turnīrā vīriešiem startēs pēdējo sešu gadu čempionvienība “Swedbank”, par savu desmito titulu sacensību vēsturē mērojoties spēkiem ar “SEB banku”, “DNB banku”, “ABLV Bank”, “Nordea banku”, “Citadele banku” un “Altum”. No 27. februāra līdz 16. aprīlim tiks aizvadītas apļa turnīra spēles, bet 23. aprīlī notiks izšķirošās cīņas.

2015. gada LBBK turnīra finālā “Swedbank” ar 50:44 pārspēja “SEB banku”. Uzvarētāju rindās Oskars Freibergs izcēlās ar 16 punktiem un piecām atlēkušajām bumbām, saņemot arī vērtīgākā spēlētāja titulu. Zaudētājiem Linards Larionovs guva 19 punktus. Bronzas mačā “DNB banka” ar 51:40 uzveica “ABLV Bank”. Piekto vietu izcīnīja “Nordea banka”, sesto vietu – “Citadele banka”.

Sieviešu “3:3” komandu konkurencē divkārtējā bronzu medaļu ieguvēja “Nordea banka” izcīnīja čempionu titulu, izšķirošajā mačā ar 11:9 uzveicot “Citadele banku”. Par vērtīgāko spēlētāju atzītā Zane Zeltiņa finālā izcēlās ar sešiem punktiem. Bronzas medaļas ieguva turnīra debitante “SEB banka”.

„Bioteks” trīspunktnieku konkursā pirmo reizi kopā startēja gan vīrieši, gan sievietes. Par čempionu kļuva Kārlis Ozoliņš („Nordea banka”), kas finālā pārspēja Raitu Liepu („DNB banka”). Labākā no dāmām Zane Zeltiņa aizkļuva līdz pusfinālam, kur piekāpās nākamajam čempionam Ozoliņam. Labāko kvartetā iekļuva arī Sandris Sēja (“Trasta komercbanka”).

Pirmo reizi sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību vīriešu komandu turnīrā tiks izmantota statistikas platforma “basket.lv” lapā. Līdz ar to basket.lv/lbbk/ būs pieejami visu spēļu tehniskie protokoli “Live” režīmā, kā arī statistikas apkopojums un izvērsta informācija par katru spēli.

Ceturto reizi notiks sieviešu komandu “3:3” turnīrs. Norises sistēma klasiskā – 17. aprīlī vispirms priekšsacīkstes, bet fināldienā notiks spēles par 1. un 3. vietu. Visas spēles notiks ar Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) oficiālo “3:3” bumbu – “Wilson” 6. izmēra bumbu.

Fināldienā, 23. aprīlī notiekošajā “Optibet Sporta bāra” trīspunktnieku konkursā būs iespēja piedalīties gan vīriešiem, gan sievietēm. Arī spēlētājiem no bankām, kuru komandas nebūs pārstāvētas LBBK turnīrā.

LBBK turnīru šogad atbalsta “Debenhams”, “ProBasketball”, “Optibet sporta bārs”, “Miķeļa alus”, “MX GP of Latvia”, “Baltic Wild”, “Wilson”, “Isostar”, “Overly”, “Sporta laboratorija” un “Zaķumuiža”.

Seko un uzzini pirmais:

Kura komanda izcīnīs LBBK čempionu titulu vīriešiem?

  • 18

  • 10

  • 10

  • 7

  • 7

  • 15

  • 4


Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!