Logo

Drīzumā tiks dots starts Liepājas čempionātam

Drīzumā tiks dots starts Liepājas čempionātam

Pēc nepilnām divām nedēļām, 2. un 3.novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks dots starts 2019./20. gada Liepājas pilsētas basketbola čempionātam, kas šogad kopumā pulcēs 13 komandas, kuras savas spēles aizvadīs divās divīzijās.

Arī šī gada pilsētas basketbola čempionātu organizē Liepājas Amatieru Sporta spēļu aģentūra sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldi un spēles tiks aizvadītas Liepājas Olimpiskajā centrā.

Šis jau būs ceturtais gads pēc kārtas, kad pilsētas basketbola čempionāts norisināsies divās divīzijās. Pēc spēka augstākajā līgā jeb 1.divīzijā startēs sešas komandas – iepriekšējā gada čempioni “LPPP/Nīca”, vicečempioni “Oskara Transports”, bronzas godalgas ieguvēji “Ģeodēzists”, “Promenade Hotel”, “Grobiņa”, kā arī iepriekšējās sezonas 2.divīzijas čempioni “Kempings ODS”, kuri jau pirms gada izvirzīja sev mērķi aizcīnīties līdz 1.divīzijai un kuru pelnīti arī izcīnīja.

Savukārt 2.divīzijā spēkiem mērosies septiņas komandas – “Fēnikss”, “Gavieze”, “LSSS” jeb sporta spēļu skolas audzēkņu komanda, SK “Jumts”, “Liepājas Universitāte”, “Kraukļi” un “Lesjofors”, kas itin veiksmīgi vēl iepriekšējā gadā spēlēja 1.divīzijā, taču šogad sapratuši savas iespējas un pārceļas divīziju zemāk.

Spēles abās divīzijās norisināsies divos apļos un līdzīgi kā pirms gada, pirmās divas vietas abās divīzijās automātiski nodrošinās vietu pusfinālā, savukārt 3. līdz 6.pozīcijas ieguvējiem būs jāspēlē ceturtdaļfināls, kur uzvarētājs tiks noskaidrots līdz divām uzvarām. Pēc tāda paša principa notiks arī pusfināla spēles abu divīziju ietvaros un noslēdzošajā kārtā jeb Final 4 notiks cīņas par godalgotajām vietām vienas spēles ietvaros.

Čempionāta pirmās kārtas spēles norisināsies 2. un 3.novembrī, kur tiks aizvadītas pirmās sešas čempionāta spēles abu divīziju ietvaros. Plānots, ka čempionāts norisināties līdz pat marta mēneša beigām, līdz ar to, spēļu skaits vairāk kā piecu mēnešu garumā visām komandām būs gana liels. Arī šā gada čempionātā tiks pasniegtas individuālās balvas un līdzīgi kā iepriekšējā gadā, arī šoreiz balvas tiks pasniegtas simboliskajam pieciniekam jeb pieciem labākajiem čempionāta spēlētājiem. Tāpat čempionātā būs viens jaunums, kur tiks speciāli apbalvoti katra mēneša vērtīgākie spēlētāji abās divīzijās, ņemot vērā attiecīgā spēlētāja sniegumu katrā spēlē.

Komandu sadalījums pa divīzijām:

1.divīzija
„LPPP/Nīca”
„Oskara Transports”
„Ģeodēzists”
“Promenade Hotel”
“Grobiņa”
“Kempings ODS”

2.divīzija
“Fēnikss”
„LSSS”
„Gavieze”
SK “Jumts”
“Liepājas Universitāte”
“Lesjofors”
“Kraukļi”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!