Logo

Nedēļas nogalē tiek dots starts Liepājas basketbola čempionātam

Nedēļas nogalē tiek dots starts Liepājas basketbola čempionātam

Šajā nedēļas nogalē, 4. un 5.novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks dots starts 2017./18. gada Liepājas pilsētas basketbola čempionātam, kas šogad kopumā pulcēs rekordlielu dalībnieku skaitu. Čempionāta pirmā spēle norisināsies jau sestdien pulksten 13:30 starp „Kvartāls/Parabelum" un "LSSS 2" komandām.

Šā gada čempionātā startēs 15 komandas, kuras savas cīņas aizvadīs divās divīzijās. Pēc spēka augstākajā līgā jeb 1.divīzijā startēs septiņas komandas – iepriekšējā gada čempioni “Oskara Transports”, vicečempioni “LPPP/Nīca”, bronzas godalgas ieguvēji “Liepājas Universitāte”, “Ģeodēzists” un “Lesjofors”, kā arī divas spēcīgākās iepriekšējās sezonas 2.divīzijas komandas “Simauto/LPPP” un “LSSS”. Savukārt 2.divīzija tiks pārstāvēta ar astoņām komandām – TK “Oga”, “Pāvilostas novads”, “LSSS 2” un piecām jaunpienācējām “Promenade Hotel”, “Fēnikss”, BK “Kraukļi”, “Kvartāls/Parabelum” un “Gavieze”.

Spēles abās divīzijās norisināsies divos apļos, kas katrai komandai garantēs kā minimums 12 spēles regulārajā čempionātā. Turklāt izslēgšanas spēlēs kvalificēsies četras labākās katras divīzijas komandas, vispirms aizvadot pusfināla cīņas līdz divām uzvarām, bet pēc tam arī cīņas par godalgotajām vietām.

Šā gada čempionāta pirmā spēļu diena sāksies sestdien, 4. novembrī ar četrām spēlēm, no kurām divas notiks 2.divīzijas ietvaros, bet divas 1.līgas ieskaitē. Pirmajā mačā pulksten 13:30 laukumā izies debitanti „Kvartāls/Parabelum”, kuriem pretim stāsies jaunie sporta spēļu skolas audzēkņi „LSSS 2”. Savukārt otrajā mačā laukumā izies vēl vieni čempionāta debitanti „Gavieze”, kuri mērosies spēkiem ar iepriekšējā gada 2.divīzijas ceturto spēcīgāko komandu „Pāvilostas novads”.

Pirmās dienas noslēgumā laukumā izies 1.divīzijas komandas. Pulksten 16:30 iepriekšējā gada čempioni „Oskara Transports” eksaminēs iepriekšējās sezonas 2.divīzijas čempionus, kuri šogad būs pazīstami zem jauna nosaukuma „Simauto/LPPP”. Savukārt dienas noslēdzošajā spēlē pulksten 18:00 laukumā dosies „Liepājas Universitātes” un „Ģeodēzists” komandas, kuras iepriekšējo sezonu noslēdza savstarpējā cīņā par bronzas godalgām.

Pirmās kārtas spēles noslēgsies svētdien, 5.novembrī, kad gaidāmas trīs cīņas. Pulksten 11:00 laukumā dosies „Fēnikss” un TK „Oga” basketbolisti, bet otrajā mačā savā starpā spēkiem mērosies abi čempionāta debitanti BK „Kraukļi” un „Promenade Hotel”. Savukārt šīs kārtas noslēdzošā cīņa notiks starp 1.divīzijas komandām „LPPP/Nīca” un „Lesjofors” un tās sākums pulksten 14:00. Spēles norisināsies Olimpiskā centra sporta zālē Nr. 1 un ieeja skatītājiem ir bezmaksas.

Informējam, ka trīs no Liepājas pilsētas basketbola čempionāta komandām „LSSS”, „LPPP/Nīca” un „Oskara Transports” startē arī Rietumu līgā, līdz ar to, spēļu skaits šīm vienībām visas sezonas laikā solās būt diezgan iespaidīgs.

Arī šā gada čempionātā tiks pasniegtas individuālās balvas un līdzīgi kā iepriekšējā gadā, arī šoreiz balvas tiks pasniegtas simboliskajam pieciniekam jeb pieciem labākajiem čempionāta spēlētājiem.

Komandu sadalījums pa divīzijām:

1.divīzija
„Oskara Transports”
„LPPP/Nīca”
„Liepājas Universitāte”
„Ģeodēzists”
„Lesjofors”
“Simauto/LPPP”
“LSSS”

2.divīzija
TK „Oga”
„Pāvilostas novads”
„LSSS 2”
„Promenade Hotel”
“Fēnikss”
BK “Kraukļi”
“Kvartāls/Parabelum”
“Gavieze”

Spēļu kalendārs (4.novembris):
13:30   "Kvartāls/Parabelum" - "LSSS 2" (2.divīzija)
15:00   "Gavieze" - "Pāvilostas novads" (2.divīzija)
16:30   "Oskara Transports" - "Simauto/LPPP" (1.divīzija)
18:00   "Liepājas Universitāte" - "Ģeodēzists" (1.divīzija)

Spēļu kalendārs (5.novembris):
11:00   "Fēnikss" - "TK Oga" (2.divīzija)
12:30   "Kraukļi" - "Hotel Promenāde" (2.divīzija)
14:00   "LPPP/Nīca" - "Lesjofors" (1.divīzija)

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!