Logo

“Ģeodēzists” un “Grobiņa” atklās Liepājas čempionātu

“Ģeodēzists” un “Grobiņa” atklās Liepājas čempionātu

Šajā nedēļas nogalē, 2. un 3.novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks dots starts 2019./20. gada Liepājas pilsētas basketbola čempionātam, kas šogad kopumā pulcēs 13 komandas. Čempionāta pirmā spēle norisināsies jau sestdien pulksten 12:00 starp „Ģeodēzists" un "Grobiņas" komandām.

Šis jau būs ceturtais gads pēc kārtas, kad pilsētas basketbola čempionāts norisināsies divās divīzijās. Pēc spēka augstākajā līgā jeb 1.divīzijā startēs sešas komandas – iepriekšējā gada čempioni “LPPP/Nīca”, vicečempioni “Oskara Transports”, bronzas godalgas ieguvēji “Ģeodēzists”, “Promenade Hotel”, “Grobiņa”, kā arī iepriekšējās sezonas 2.divīzijas čempioni “Kempings ODS”, kuri jau pirms gada izvirzīja sev mērķi aizcīnīties līdz 1.divīzijai un kuru pelnīti arī izcīnīja.

Savukārt 2.divīzijā spēkiem mērosies septiņas komandas – “Fēnikss”, “Gavieze”, “LSSS” jeb sporta spēļu skolas audzēkņu komanda, SK “Jumts”, “Liepājas Universitāte”, “Kraukļi” un “Lesjofors”, kas itin veiksmīgi vēl iepriekšējā gadā spēlēja 1.divīzijā, taču šogad sapratuši savas iespējas un pārceļas divīziju zemāk.

Spēles abās divīzijās norisināsies divos apļos un līdzīgi kā pirms gada, pirmās divas vietas abās divīzijās automātiski nodrošinās vietu pusfinālā, savukārt 3. līdz 6.pozīcijas ieguvējiem būs jāspēlē ceturtdaļfināls, kur uzvarētājs tiks noskaidrots līdz divām uzvarām. Pēc tāda paša principa notiks arī pusfināla spēles abu divīziju ietvaros un noslēdzošajā kārtā jeb Final 4 notiks cīņas par godalgotajām vietām vienas spēles ietvaros.

Šā gada čempionāta pirmā spēļu diena sāksies sestdien, 2. novembrī, ar trijām spēlēm, no kurām viena notiks 1.divīzijas ietvaros, bet divas 2.divīzijā. Pirmajā mačā pulksten 12:00 laukumā izies iepriekšējā gada bronzas godalgas ieguvēji „Ģeodēzists”, kuriem pretim stāsies “Grobiņas” basketbolisti, kuri pilsētas basketbola čempionātā ir atgriezušies pēc vairāk kā 10 gadu pārtraukuma. Dienas otrajā un trešajā mačā laukumā izies 2.divīzijas komandas – “Lesjofors” pret “LSSS” un “Gavieze” pret “Liepājas Universitāi”. Zīmīgi, ka “Universitātes” un “Lesjofors” komandas iepriekšējā sezonā vēl spēlēja 1.divīzijā, līdz ar to būs interesanti redzēt visu komandu spēku samērus sezonas ievadā.

Pirmās kārtas spēles noslēgsies svētdien, 3. novembrī, ar divām 1.divīzijas spēlēm un vienu cīņu 2.divīzijā. Pulksten 12:00 laukumā dosies iepriekšējās sezonas vicečempioni „Oskara Transports”, kuriem pretim stāsies ambiciozā “Kempings ODS” komanda, kuriem šī būs debija 1.divīzijā. Uzreiz pēc tam pulksten 13:30 “LPPP/Nīca” mērosies spēkiem ar “Promenade Hotel” komandu, bet dienas noslēgumā “Fēnikss” cīnīsies ar SK “Jumts” komandu, kas iepriekšējā sezonā bija pazīstama zem nosaukuma SIA “Parabelum”. Šīs spēles sākums pulksten 15:00. Minētās atklāšanas spēles abās dienās notiks LOC volejbola zālē jeb sporta zālē Nr.4. Ieeja skatītājiem ir bezmaksas.

Spēļu kalendārs (2. novembris):
12:00   "Ģeodēzists" - "Grobiņa" (1.divīzija)
13:30   "Lesjofors" - "LSSS" (2.divīzija)
15:00   “Gavieze” – “Liepājas Universitāte” (2.divīzija)

Spēļu kalendārs (3. novembris):
12:00   "Oskara Transports" - "Kempings ODS" (1.divīzija)
13:30   "LPPP/Nīca" - "Promenade Hotel" (1.divīzija)
15:00   "Fēnikss" – SK "Jumts" (2.divīzija)

Norises vieta: LOC sporta zāle Nr. 4 (volejbola zāle)
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!