Logo

Liepājas basketbola čempionāta starts uz laiku tiek atlikts

Liepājas basketbola čempionāta starts uz laiku tiek atlikts

Jau šajā nedēļas nogalē, 17. un 18.oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika plānots dots starts Liepājas pilsētas basketbola čempionātam, taču saistībā ar valdības pieņemtajiem ierobežojumiem, pirmās spēles tiek atliktas vismaz līdz 7.novembrim.

Šis būs jau piektais gads pēc kārtas, kad pilsētas basketbola čempionāts norisināsies divās divīzijās. Pēc spēka augstākajā līgā jeb 1.divīzijā startēs sešas komandas – iepriekšējā gada čempioni “Oskara Transports”, vicečempioni “Nīca/BL Inženiertīkli”, kas šogad tikuši pie jauna atbalstītāja un mainījusi komandas nosaukumu, tāpat dalību turpinās iepriekšējās sezonas bronzas godalgas ieguvēji “Grobiņa”, “Ģeodēzists”, “Promenade Hotel” un “Kempings ODS”. Teorētiski vietu spēcīgāko saimē bija izpelnījušies arī 2.divīzijas čempioni “Lesjofors”, tomēr redzot komandas iespējas un sastāva komplektāciju, komanda apsvērusi palikt 2.divīzijā, lai spētu konkurēt un cīnīties visas sezonas garumā ar līdzvērtīgām komandām.

Savukārt 2.divīzijā spēkiem mērosies astoņas komandas, kas ir par vienu vairāk kā iepriekšējā sezonā. No iepriekšējās sezonas paliek visas esošās komandas – esošie čempioni “Lesjofors”, vicečempioni “Gavieze”, bronzas godalgas ieguvēji “LSSS”, kā arī “Fēnikss”, SK “Jumts”, “Kraukļi”, “Liepājas Universitāte” un šī čempionāta debitanti “Retro Garāža”, kuri savā ziņā pārstāvēs Grobiņas novadu, jo sastāvā būs praktiski visi Grobiņā dzīvojošie spēlētāji.

Ņemot vērā valdības lēmumus un kopējo Covid vīrusa situāciju Valstī kopumā, visi amatieru sporta pasākumi tiek atcelti līdz 6.novembrim, tajā skaitā Liepājas pilsētas basketbola čempionāts. Neskatoties uz to, organizatori ir cerības pilni sacensības uzsākt 7.novembrī, tāpēc šobrīd tiek plānots kalendārs novembra mēnesim, lai komandas uzreiz būtu gatavas uzsākt sezonu, tiklīdz tas būs iespējams.

Komandu sadalījums pa divīzijām:

1.divīzija
“Oskara Transports”
“Nīca/BL Inženiertīkli”
“Grobiņa”
“Ģeodēzists”
“Kempings ODS”
“Promenade Hotel”

2.divīzija
“Lesjofors”
“Gavieze”
“LSSS”
“Fēnikss”
SK “Jumts”
“Kraukļi”
“Liepājas Universitāte”
“Retro Garāža”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!