Logo

Latvijas Maksibasketbols uzsāk sadarbību ar “ProBasketball”!

Latvijas Maksibasketbols uzsāk sadarbību ar “ProBasketball”!

Latvijas Maksibasketbola čempionāta 28. sezonas turpinājumā esam uzsākuši sadarbību ar basketbola veikalu “ProBasketball”, lai mūsu 49 komandu visiem spēlētājiem būtu iespēja parādīt savu labāko sniegumu, dodoties laukumā tieši viņiem piemērotākajā ekipējumā.

No 19. novembra rīta līdz pat 23. novembra vakaram “ProBasketball” veikalā Rīgā, Brīvības ielā 106 notiks īpašā “Maksibasketbola nedēļa”, kurā veikala pārstāvji būs gatavi konsultēt maksibasketbolistus, lai atrastu tieši jums piemērotos basketbola apavus vai citas basketbola spēlēšanai un treniņiem nepieciešamās lietas, kā arī katru pircēju iepriecinās ar lielisku atlaidi! Lai visu to izbaudītu, jānosauc parole “Maksibasketbols”!

Kas ir “ProBasketball”?

Uz šo jautājumu tiek sniegta atbilde basketbola veikala mājas lapā “www.probasketball.eu”:

“Uzņēmuma dibinātājs Ernests Moruss jau kopš bērnības bija sapņojis par sava veikala atvēršanu, tādēļ 2015. gadā viņš pameta tā laika esošo darbu, apvienoja spēkus kopā ar biznesa partneri Salvi Mētru un uzņēmās risku jauna uzņēmuma dibināšanā. Kopš tā laika abi nav atskatījušies atpakaļ. Ernests, Salvis, un Rūdolfs Rūdzitis ir lielākie basketbola fani un pašas spēles studenti. Viņi labprāt izbauda spēlētāju konsultēšanu par ekipējumu un apaviem. Tikpat ļoti viņi arī izbauda pašu basketbola spēlēšanu.”

“ProBasketball” darbojas ar devīzi “Jebkurš basketbola spēlētājs vai vienkārši interesents ir un būs vienmēr laipni gaidīts mūsu veikalā!”

“Maksibasketbola nedēļa” ir tikai sākums Latvijas Maksibasketbola čempionāta sadarbībā ar “ProBasketball”. Balvas no basketbola veikala saņems gan pirmā un otrā apļa vērtīgākie spēlētāji katrā grupā, gan finālspēļu efektīvākā snieguma autori. Jau drīzumā informēsim arī par “ProBasketball izaicinājumu”, kurā varēs izpausties individuālās statistikas rekordu mednieki.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!