Logo

Ar 14 komandu dalību sāksies OC „Limbaži” čempionāta jaunā sezona

Ar 14 komandu dalību sāksies OC „Limbaži” čempionāta jaunā sezona

Ar spēlēm sestdien, 3. novembrī sāksies Olimpiskā centra „Limbaži” čempionāts basketbolā, kurā piedalīsies 14 komandas. 2018./2019. gada sezonā visvairāk komandu pārstāv Limbažu novadu, no kura čempionātā piedalīsies sešas komandas. No Salacgrīvas novada basketbola čempionātā spēlēs četras komandas, bet pa vienai komandai būs no Alojas, Straupes, Krimuldas un Cēsu novadiem.
 
14 komandas katra ar katru izspēlēs vienu apli, noskaidrojot astoņas labākās, kuras čempionātu pavasarī turpinās izslēgšanas mačos. Tajos attiecīgi pirmās vietas komanda tiksies ar astoto, otrā ar septīto, trešā ar sesto un ceturtā ar piekto. Ceturtdaļfināla un pusfināla uzvarētāji tiks noskaidroti sērijā līdz divām uzvarām. Uzvarētājkomanda un trešās vietas ieguvēja tiks noskaidrota fināla dienā.
 
Čempionāts norisināsies no pēc sabraukuma principa. Sabraukumi notiks Pāles, Straupes, Alojas, Lēdurgas sporta hallēs, kā arī Salacgrīvas vidusskolā un Limbažu 3. vidusskolā.

Informācijai par turnīru iespējams sekot līdzi OC „Limbaži” mājas lapā oclimbazi.lv, kā arī teksta tiešraidēm un statistikai portālā basket.lv

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!