Logo

Janvāra mēneša vērtīgākais spēlētājs OC "Limbaži" čempionātā – Vents Veinbergs

Janvāra mēneša vērtīgākais spēlētājs OC

Vents Veinbergs no „Limbažu ceļu” komandas nosaukts par janvāra mēneša vērtīgāko spēlētāju OC „Limbaži” čempionātā basketbolā.

Venta pārstāvētā vienība „Limbažu ceļi” aizvadīja trīs spēles, visos mačos gūstot uzvaras. Janvāra pirmajā nedēļas nogalē „ceļinieki” ne bez piepūles ar 109:92 pārspēja Salacgrīvas vidusskolas komandu. Vēl pēc nedēļas „Limbažu ceļi” ar 101:89 pārspēja „Kopturis – A” vienību. Janvāra grūtākais mačs komandai bija pret „Krimuldas” komandu, kuru izdevās uzvarēt ar 82:72.

Vents šajos trīs mačos vidēji guva 26,6 punktus, 8,3 rezultatīvas piespēles un 4,3 atlēkušās bumbas, lielā mērā kaldinot komandu uzvaras. Šajā sezonā Veinbergs caurmērā izceļas ar 25,2 punktiem, 6,9 rezultatīvām piespēlēm un 4,9 atlēkušām bumbām. Tikmēr „Limbažu ceļi” joprojām ir vienīgā komanda, kas turnīru turpina bez zaudējumiem. Komanda uzvarējusi visas deviņas spēles.

Ventam vērtīgākā spēlētāja balva no „Limbažu peldbaseina” tiks pasniegta OC „Limbaži” basketbola čempionāta Zvaigžņu spēlē, kas 9. februārī norisināsies Limbažu 3. Vidusskolas sporta zālē. Nākamā spēlē „ceļiem” paredzēta 15. februārī pret Grīvas vienību. 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!