Logo

Komandas atsāks spēles OC „Limbaži” čempionātā

Komandas atsāks spēles OC „Limbaži” čempionātā

Pēc svētku brīvdienām, sestdien, 5. janvārī atsāksies spēles Olimpiskā centra „Limbaži” čempionātā basketbolā.

Čempionātā līdz šim visas komandas aizvadījušas vismaz trīs spēles. Pirmo vietu pašlaik ieņem pagājušās sezonas čempione BK „Salacgrīva” komanda. Viņiem sēšās spēlēs piecas uzvaras. Ar tādu pašu bilanci otro vietu ieņem BK Lēdurgas vienība. Vienīgā komanda, kas līdz šim nav zaudējusi nevienu maču ir „Limbažu ceļi”, kuriem piecās spēlēs piecas uzvaras.  

Šajā sezonā OC „Limbaži” čempionātā ieviests jauninājums – katrā spēļu mēnesī tiek apbalvots labākais spēlētājs, kurš savā īpašumā iegūst balvu no Limbažu peldbaseina. Novembra mēneša vērtīgākais spēlētājs bija Ritvars Aņisimovs, kurš vidēji mačā gūst 25 punktus, 3,5 atlēkušās bumbas un 6,8 rezultatīvas piespēles. Tikmēr par decembra vērtīgāko spēlētāju tiek atzīts Vents Veinbergs, kurš „Limbažu ceļu” rindās izceļas ar vidēji 34,3 punktiem, 10,8 rezultatīvām piespēlēm un 6,3 atlēkušajām bumbām.

Vents arī pašlaik ir visa turnīra rezultatīvākais spēlētājs, kā arī labākais rezultatīvajās piespēlēs. Tikmēr labākais izcīnītajās atlēkušajās bumbās ir „Grīvas” pārstāvis Mārcis Kalniņš.

Vēl viens ieviestais jaunums šajā sezonā ir „Zvaigžņu spēle”, kurā piedalīsies visu komandu labākie spēlētāji. Spēles norisināsies 9. februārī kopā ar trīs punktu metienu konkursu, meistarības konkursu un komandu pārstāvju/ treneru metienu konkursu.

Regulārā sezona turpināsies līdz marta mēnesim, kad noskaidrosies astoņas labākās komandas, kuras turpinās cīņas izslēgšanas spēlēs.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!