Logo

“Limbažu ceļu” un “Krimuldas” komandas sezonu turpina bez zaudējumiem

“Limbažu ceļu” un “Krimuldas” komandas sezonu turpina bez zaudējumiem

Pilnā sparā norisinās OC „Limbaži” čempionāts basketbolā, kurā jau trešo sezonu pēc kārtas komandu skaits palicis nemainīgs.

Groza bumbas čempionāts Vidzemes reģionā kļuvis par vienu no plašākajiem basketbola turnīriem, jau trešo sezonu pēc kārtas pulcējot 14 komandas. Turnīrā piedalās vienības no Krimuldas, Limbažu, Salacgrīvas, Cēsu, Alojas un Pārgaujas novadiem.

Līdz šim komandas aizvadījušas mainīgu spēļu skaitu, tāpēc par turnīra favorītiem vēl pāragri runāt. Tomēr varam izcelt jaunās Krimuldas komandas veiksmīgo startu, četros mačos, nezaudējot ne reizi. Līdzīgi sezonu iesākusi arī pagājušās sezonas bronzas medaļniece Limbažu ceļu komanda. Arī šī komanda četros mačos izcīnījusi četras uzvaras. Tikmēr bez uzvarām joprojām cīnās Pārgaujas un Salacgrīvas vidusskolas komandas.

Regulārajā sezonā komandas katra ar katru izspēlē vienu apli, pēc kura astoņas labākās turpinās spēlēs izslēgšanas turnīrā. Sezonas vidū gaidāma Zvaigžņu spēle, kurā piedalīsies labākie spēlētāji no visām komandām.

Aktualitātēm OC „Limbaži” čempionātā var sekot līdzi mājas lapā oclimbazi.lv, kā arī Olimpiskā centra „Limbaži” facebook un instagram kontos.

Plaša informācija par mačiem, kā arī pilna statistika par basketbola čempionātu pieejama basket.lv mājas lapā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!