Logo

Noskaidroti OC „Limbaži” čempionāta pusfinālisti

Noskaidroti OC „Limbaži” čempionāta pusfinālisti

Svētdien, 31. martā noskaidrojās tās komandas, kuras pusfinālā turpinās cīņu par Olimpiskā centra „Limbaži” basketbola čempionāta titulu.

Izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla kārta norisinājās līdz vienas komandas divām uzvarām, taču trešā spēle bija nepieciešama tikai vienā sērijā.

Regulārās sezonas pirmās vietas īpašnieki „Limbažu ceļi” ceturtdaļfinālā tikās ar astotajā vietā esošajiem TZT basketbolistiem. Pirmajā spēlē „ceļinieki” pārspēja TZT vienību ar 102:70, bet otrajā mačā ar 83:57, tā visai viegli nodrošinot vietu pusfinālā.

Salīdzinoši vienkārši ceturtdaļfināla kārtu pārvarēja arī BK Salacgrīva basketbolisti, kas divos mačos ar līdzīgiem rezultātiem sagrāva BK Rakši komandu – 105:66 un 104:64.

Daudz tika runāts par nu jau par derbiju kļuvušo dueli starp Grīvas un Spartaka basketbolistiem. Abas komandas regulāro sezonu noslēdza attiecīgi ceturtajā un piektajā vietā, līdz ar to, bija gaidāmas spraigas un interesantas spēles. Intriga tomēr izpalika, jo visai droši abus mačus uzvarēja Spartaks, tā jau astoto reizi iekļūstot labāko četrniekā.

Visinteresantākā sērija izvērtās starp BK Lēdurga un BK Aloja/ Graintech komandām. Pirmā savstarpējā spēle notika Alojā, kur savu skatītāju priekšā Alojai izdevās gūt pārsteidzošu uzvaru pār trešajā vietā esošo Lēdurgu. Bija skaidrs, ka nākamā spēle būs izšķirošā abām komandām. Tā notika Lēdurgā un arī šoreiz uzvaru guva mājinieki. Sērijas liktenis izšķīrās trešajā spēlē, 31. martā Lēdurgā. Spraigā spēlē uzvaru, kā arī vietu pusfinālā izcīnīja Lēdurga. Šajā sakarā jāpiebilst, ka abu komandu atbalstītāji bija parūpējušies par vēl nebijušu atmosfēru visās sērijas spēlēs.  

Sestdien, 6. aprīlī komandas sāks pusfināla mačus, kuros BK Salacgrīva spēkosies ar BK Lēdurgu, bet Spartaks tiksies ar Limbažu ceļiem. Arī šī sērija norisināsies līdz vienas komandas divām uzvarām. Fināla cīņas gaidāmas 20. aprīlī.   

Sezona priekšlaicīgi noslēgusies sešām citām komandā, kuras ierindojas sekojoši:

9. vieta – Pārgauja
10. vieta – Pāle
11. vieta – Kopturis – A
12. vieta – Umurga
13. vieta – Salacgrīvas vidusskola
14. vieta – Limbaži U17

Spēļu kalendāram iespējams sekot līdzi oclimbazi.lv un basket.lv mājas lapās.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!