Logo

Bekens/Tīnūži šokē Lielvārde/Bacca un vēl četras spēles Ogres čempionātā.

Bekens/Tīnūži šokē Lielvārde/Bacca un vēl četras spēles Ogres čempionātā.

Suntaži 67:48 OBS Vilki

Savu izdevību tikt pie sezonas pirmā panākuma neizmantoja Vilki, kuri pēc pirmā puslaika atradās vadībā ar septiņu punktu pārsvaru (30:23). Par nelaimi Vilkiem, otrajā spēles daļā Suntažiem krietni izdevās uzlabot metienu precizitāti ārpus 3pt līnijas un tas deva rezultātu - pēc spēlētām 30 minūtēm jau vadībā Suntaži 44:39. Spēles noslēdzošajā ceturksnī Vilki metās sasmelt izlieto, bet steiga izrādījās slikts sabiedrotais - daudz kļūdas uzbrukumā radīja iespēju Suntažiem veikt ātrus un precīzus pretuzbrukumus. Rezultātā Vilkiem kārtējais zaudējums. 

Suntažu uzvarā, kārtējā lieliskā spēle komandas līderim Ralfam Blankveinam - 25p + 12ab +7rp. Arī Gints Artmanis demonstrēja teicamu sniegumu, gūstot 21p (3p 5/8, 2p 2/2, 1p 2/2) + 8ab. 

Rezultatīvākais vilks Jākabs Belevičs guva 21p, bet Artis Indāns palīdzēja ar 13p + 8ab.

 

 

Ella Auto 111:54 ULRE

Pie vieglas uzvaras šodien tika B grupas otrā spēcīgākā komanda Ella Auto, kura sagrāva ULRE, kuri šīsdienas spēlei bija pieteikuši vien piecus spēlētājus. ULRE, kuras sastāvā netrūkst labu tālmetienu izpildītāju, šodien vairāk uzbruka no distances. Šāda taktika komandai devusi vairākas uzvaras aizvadītajā sezonā, taču šodienas tālmetienu realizācija izrādījās zema. Komanda trāpīja vien 9 no 43 izpildītajiem tālmetieniem, kamēr pretinieki atbildēja ar efektīgāku uzbrukumu gan no divpunktu zonas (67% Ella Auto pret 26% ULRE), gan no distances (43% Ella Auto pret 21% ULRE). 

Ella auto sastāvā uzreiz četriem spēlētajiem double-double - Niks Nīgalis 33p + 11ab, Armands Briedis 18p + 16 ab + 7rp, Modris Gundegs 15p + 12ab + 7rp, Armands Mežaraups 11p + 11ab.

Tikmēr rezultatīvākais ULRE rindas bija Elvis Lapiņš ar 23p, bev Dāvim Siliņam double-double 14p + 12ab un 4pb.

 

 

Lielvārde/Bacca 64:68 Bekens/Tīnūži

Par dienas lielāko pārsteigumu parūpējās Bekens/Tīnūži, kuri negaidīti tika galā ar Lielvārdes nomināli spēcīgāko komandu. Spēles ceturtajā minūtē Bekens/Tīnūži pārņēma spēles vadību un to neatdeva līdz pat spēles beigām. Lielvārde/Bacca divas reizes iespēja sadeldēt oponentu 14 un 11 punktu pārsvaru līdz viena precīza metiena attālumam, taču Bekens/Tīnūži allaž atrada iepējējas savu pārsvaru atjaunot. Trīs minūtes pirms spēles beigām, Lielvārde kārtējo reizi bija samazinājusi rezultāta starpību līdz divu punktu deficītam, taču galotnē vairākas reizes pieļāva kļūdas, kas liedza rezultātu izlīdzināt, kā rezultātā tika piedzīvots diezgan negaidīts zaudējums.

Uzvarētāju rindās pa 20 punktiem Oskaram Kūmam un Andim Prūsim. Abi spēlētāji vareni cīnījās arī par atlēkušajām bumbām, sakrājot double-double - Andim 14 bumbas, bet Oskaram 11. 

Lielvārde/Bacca sastāvā, ar double-double izcēlās gan komandas līderis Lauris Krūmiņš, gan Elvijs Ermanovskis - attiecīgi 21p + 12ab un 14p + 12ab

 

 

OP3 28:83 IMPERO

Savu otro sagrāvi pēc kārtas piedzīvojuši OP3, kas spēlējot bez saviem līderiem, jau atkal nespēj turēties pretī oponentiem. Šoreiz komanda sasniedz arī jaunu anti rekordu, spēlē gūstot vien 28 punktus, kas ir par punktu mazāk nekā iepriekšējais sliktākais sniegums. Savu dominanci Impero sāka pirmās ceturtdaļas septītajā minūtē, kad no rezultāta 12:10, līdz ceturtdaļas beigām tika sasniegts jau +10 (20:10). Otrajā ceturtdaļā OP3 guva vien 3 punktus, kamēr Impero atbildēja ar 26 punktiem. Spēles otrais puslaiks kļuva par tīrāko formalitāti. 

OP3 komandā Jurim Vaskānam 10 punkti + 9 atlēkušās bumbas un 4 kļūdas, bet Jānim Laganovskim 7 punkti + 11 atlēkušās bumbas un 6 kļūdas. 

Impero sastāvā pieci no astoņiem spēlētājiem guva vismaz 10 vai vairāk punktus, no kuriem trīs sasniedz arī double double. Viesturs Bremze bija rezultatīvākais spēlētājs - 25p + 7ab + 4rp. Edgars Ziediņš izcēlās ar 13p + 13ab, Edgars Kāpostiņš 10p + 11ab, bet Matīsam Mazurenko pietrūka vien divas rezultatīvas piespēles līdz triple-double - 12p + 16ab + 8rp + 4 pārtvertās bumbas un 4 kļūdas.

 

Monta 97:41 Ikšķile 3

Dienas noslēdzošajā spēlē pie sava kārtējā panākuma tika daudzkārtējie un aktuālie OBČ čempioni Monta, kuri spēlējot bez viena no saviem līderiem, Raimonda Pabriežas jun., bez vērā ņemamām grūtībām tika galā ar Ikšķile 3. Spēles pirmās minūtes komandas aizvadīja, kā līdzīga ar līdzīgu, taču pirmās ceturtdaļas izskaņā Monta veica savu 5:0 mini izrāvienu un ceturksni noslēdza ar diezgan ievērojamu pārsvaru - 21:9. Teju visu otro ceturtdaļu Ikšķile 3 turējās 8-12 punktu atstatumā taču atkal, ceturtdaļas izskaņā, neveiksmīga spēle un pirms lielā pārtraukuma -20 ikšķiliešiem. Atsākoties spēlei, Monta turpināja dominēt abos laukuma galos, kā rezultātā vairāk kā pārliecinoša uzvara dienas izskaņā.

Renolds Klims ar 22 punktiem izrādījās rezultatīvākais čempionu sastāvā. Aigaram Indrikovam double-double 19p + 11ab, bet Inguss apāns guva 17 punktus. 

Ikšķile 3 rindās šovakar nevienam spēlētajam neizdevās gūt vairāk kā 8 punktus. Komandas Līderis Dāvis Rābants bija viens no diviem, kurš pretinieku grozā sameta 8 punktus, kā arī izcīnīja 7 atlēkušās bumbas un trīš reizes rezultatīvi piespēlēja. Arī Jānis Kuršs guva 8p + 7ab. 

 

Nākamās Ogres basketbola čempionāta spēles plānotas 1., 3. un 4. februārī Ogres Basketbola skolā, Mālkalnes pr. 32. Spēļu kalendārs tiks precizēts.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!