Logo

Švēde tuvu triple-double Ogres čempionātā

Švēde tuvu triple-double Ogres čempionātā

Sestdien, 13. janvārī, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, tika aizvadītas piecas Ogres basketbola čempionāta spēles. Šajā dienā pie uzvarām tika komandas Suntaži, LNSKAF/Lielvārde, Ella Auto, Ikšķile 3 un OP3

 

Suntaži 91:79 Bekens/Tīnūži

Savu pārsvaru Suntažu komanda ieguva spēles otrajā ceturtdaļā, lielākoties precīzi uzbrūkot no tālās distances (visā spēlē 39 tālmetienu mēģinājumi). Spēles pusē komandu starpā 13 punkti (34:27). Atsākoties spēles otrajam puslaikam, Bekens/Tīnūži pamazām sāka atspēlēties, taču ceturtdaļā kopumā tuvāk par -10. Spēles noslēdzošajā ceturtdaļā Bekens/Tīnūži bija spiesti sasteigt spēli, un tas lika lieki kļūdīties, kā rezultātā tuvāk pietuvoties tā arī neizdevās.

Uzvarētāju rindās šodien, vārda tiešā nozīmē, neapturams izrādījās Gints Artmanis. Par spīti desmit pretinieku pārkāpumiem, Artmanis guva 33 punktus  (3/3 2p, 6/11 3p, 9/11 1p), izcīnīja 7 bumbsa pie groziem un 3 reizes rezultatīvi piespēlēja. Arī Ralfam Blankveinam rezultatīvs sniegums - 25 punkti + 5rp + 4ab. 

Bekens/Tīnūži rindās uzreiz diviem spēlētājiem double-double - Oskaram Kūmam 28p +11ab, bet Andim Prūsim 22p +13ab

 

ULRE 67:89 LNSKAF/Lielvārde

Edgars Sīpoliņš un Tomass Sparāns gūstot teju pusi no komandas punktiem LNSKAF/Lielvārde uzvarā pār spēcīgo, taču šodien nepilnā sastāva spēlējošo ULRE. Vien spēles otrajā ceturtdaļā ULRE spēja gūt vairāk punktus nekā pretinieki, taču nepietiekami daudz, lai tas jebkādā veidā spētu radīt nopietnu intrigu spēles otrajai daļai. Otro puslaiku LNSKAF/Lielvārde uzvar ar +16 un visā spēlē svin uzvaru ar 89:67.

Uzvarētājiem double-double Edgara Sīpoliņa kontā 23p + 10ab, Bet Tomasam Sparānam 18p + 6 ab + 5rp. 

Pretinieku rindās Ralfs Gulāns guva 24 punktus, bet Elvis Lapiņš palīdzēja ar 21p. Double-double Artūram Kaktiņam 11p + 11ab, kā arī 5 rezultatīvas piespēles. 

 

Ella Auto 87:58 Lielvārde/Bacca

Lielvārde/Bacca šodien īsti nespēja atrast ieročus, lai pacīnītos par uzvaru mačā pret spēles neapstrīdamo favorīti Ella Auto. Lai arī pēc spēlētam 10 minūtēm komandu starpā vien 5 punkti (16:21), taču Ella Auto pārsvars bija acīmredzams. Spēles turpinājumā rezultāta starpība sasniedza pat +35 par labu Ella Auto komandai. Ella auto šodien pārāki pār saviem pretiniekiem bija pilnīgi visās svarīgākajās statistikas kategorijās un tas deva pārliecinošu uzvaru mačā.

Uzvarētājiem 27 punkti un 9 atlēkušās bumbas Nika Nīgaļa kontā, bet pretinieku rindās 18p + 8ab +4rp Agrim Pikšenam

 

Ikšķile-3 81:58 Impero

Pie savas uzvaras šodien tika arī bez Daniela Magida (šosezon vairs laukumā vairs neredzēsim) palikusī Ikšķile 3. Uz spēli pret Impero atgriezies ikšķiliešu līderis Dāvis Rābants un uzreiz izcēlās ar iespaidīgu double-double, komandas uzvarā gūstot 35 punktus un izcīnot 18 atlēkušas bumbas. Spēle iesākās līdzīgi un abas komandas vairākas reizes apmainījās ar vadību. Puslaikā Impero devās ar septiņu punktu handikapu, taču jau pēc spēlētām 3 minūtēm Ikšķile-3 bija noķērusi  pretiniekus, mirkli vēlāk pārņemot vadību un to vairs neatdodot līdz pat spēles beigām. Jāatzīmē, ka Impero problēmas sākās brīdī, kad potītes savainojuma dēļ, laukumu atstāja komandas vilcējs Edvards Legzdiņš. 

Bez D. Rābanta Ikšķile-3 sastāvā vairāk par desmit punktiem guva arī Jānis Dreiškins 14p + 7ab un Kristaps Ķikurs savāca double-double 12p + 11ab. Impero sastāvā rezultatīvākais Edgars Ziediņš ar 15 punktiem.

 

OP3 74:54 Jumprava

Iespējams turnīra atlēkušo bumbu rekords vienā spēlē tika uzstādīts dienas noslēdzošajā duelī. Komandas kopā izcīnīja 127 atlēkušas bumbas, kar ir tikai par vienu mazāk, nekā kopā tika gūti punkti. Interesantajā spēlē, uzvarētāju rindās, tikai viena rezultatīva piespēle Uldi Švēdi šķira no triple-double sasniegšanas 15p + 14ab + 9rp. Spēles sākumā komandām īsti nedevās bumbas trāpīšana grozā un pirmā ceturtdaļa beidzās mazrezultatīvi ar minimālu OP3 pārsvaru - 12:11. Turpinājumā pirmie grozu “atkoda” OP3 un līdz puslaikam savu pārsvaru palielināja jau līdz +10. Atsākoties spēlei Jumpravas centieni lauzt spēles gaitu nevainagojās panākumiem un OP3 turpināja audzēt savu pārsvaru, līdz spēles noslēgumā tas sasniedza +20.

Uzvarētāju rindās ar 18p rezultatīvākais Andis Pogiņš, kuram arī 8 atlēkušas bumbas un 4 rezultatīvas piespēles. Desmit un vairāk punktu arī Uldim Švēdem 15p + 14ab + 9rp, Gintam Sīviņam 10p + 6ab un Jānim Laganovskim 10p +6ab.

Jumpravas sastāvā dominēja Artūrs Vītols, kuram dienas iespaidīgākais double-double - 20p + 28ab, bet Mārtiņš Jansons pievienoja vēl 15p + 5ab +4ab

 

 

Nākamās Ogres basketbola čempionāta spēles jau 20 un 21 janvārī, Ogres basketbola skolā. Spēļu laiki vēl tiks precizēti.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!