Logo

“LOC CUP” turnīrā startēs augstākā Eiropas klubu līmeņu komandas

“LOC CUP” turnīrā startēs augstākā Eiropas klubu līmeņu komandas

Septembra mēneša sākumā atsākas basketbola sezona visā Latvijā un kā tas pēdējos gados ir ierasts, tad arī Liepājas Olimpiskajā centrā tas sāksies ar starptautisku basketbola turnīru profesionālām vīriešu komandām. Šogad turnīrs būs ievērojams ar to, ka tajā piedalīsies deviņas komandas no četrām valstīm un tas norisināsies laika posmā no 7. līdz 10.septembrim.

Liepājas Olimpiskā centra organizētais basketbola turnīrs “LOC CUP 2017” profesionālām vīriešu komandām norisināsies jau 12.reizi kopš tā pastāvēšanas sākuma. Kopumā turnīra piedalīsies deviņas komandas no četrām valstīm, kuras savas cīņas aizvadīs trīs apakšgrupās pa trijām komandām.

Latviju pārstāvēs trīs komandas - abas spēcīgākās iepriekšējās sezonas komandas "VEF Rīga" un BK "Ventspils", kā arī pašmāju "Betsafe/Liepāja" komanda, kura tikai pavisam nesen tika pie jauna komandas nosaukuma un ģenerālsponsora. Igauniju pārstāvēs tās čempioni "Kalev/Cramo" un bronzas medaļnieki "Tartu/Rock". Lietuvu pārstāvēs liepājnieka Artūra Štālberga vadītā "Lietkabelis" vienība, bet no Krievijas ieradīsies divas VTB līgas komandas BC "Enisey" un BC "Parma", kā arī viena superlīgas komanda BC "Samara".

Komandas savas cīņas aizvadīs trijās apakšgrupās. A grupā spēlēs mājinieki “Betsafe/Liepāja”, Krievijas pārstāvji BC “Parma” un Igaunijas čempioni “Kalev/Cramo”. B grupā sacentīsies BK "Ventspils", Artūra Štālberga vadītā “Lietkabelis” vienība no Lietuvas un Krievijas VTB līgas komanda “Enisey”, kuru vada Liepājā labi zināmais treneris Oļegs Okulovs. Savukārt C grupā startēs pašreizējie Latvijas čempioni “VEF Rīga”, Igaunijas bronzas medaļnieki “Tartu/Rock” un Krievijas Superlīgas klubs BC “Samara”. Visām spēlēm būs iespējams sekot līdzi arī teksta tiešraidē basket.lv mājas lapā un šobrīd tiek risināts jautājums arī par spēļu translēšanu video tiešraidēs Sportacentrs.com TV kanālā.

Sacensības sāksies ceturtdienas pēcpusdienā un katru dienu norisināsies trīs spēles, turklāt svētdienas vakarā, kad norisināsies cīņas par medaļām, tiks aizvadītas pat četras spēles. Uzreiz pēc fināla spēles notiks apbalvošanas ceremonija, kurā tiks apbalvotas ne tikai labākās komandas, bet arī meistarīgākie spēlētāji katrā komandā. Spēles norisināsies Liepājas Olimpiskajā centrā un ieeja skatītājiem būs bezmaksas.

A grupa                                   

BK "Betsafe/Liepāja" (Latvija)       
BC "Parma" (Krievija)                
BC "Kalev/Cramo" (Igaunija)

B grupa

BK "Ventspils" (Latvija)
BC "Enisey" (Krievija)
BC "Lietkabelis" (Lietuva)

C grupa

BK "VEF Rīga" (Latvija)
BC "Samara" (Krievija)
BC "Tartu University/Rock" (Igaunija)

Spēļu kalendārs:

7.septembris.
16:00    BC "Tartu University/Rock" – BC "Samara"
18:15    BK "Ventspils" – BC "Enisey"
20:30    BK "Betsafe/Liepāja" – BC "Parma"

8.septembris.
16:00    BC "Lietkabelis" – BK "Ventspils"
18:15    BC "Samara" – BK "VEF Rīga"
20:30    BC "Kalev/Cramo" – BK "Betsafe/Liepāja"

9.septembris.
16:00    BC "Enisey" –  BC "Lietkabelis"
18:15    BC "Parma" – BC "Kalev/Cramo"
20:30    BK "VEF Rīga" – BC "Tartu University/Rock"

10.septembris.
10:30    Spēle par 7. – 8.vietu
12:45    Spēle par 5. – 6.vietu
15:00    Spēle par 3. – 4.vietu
17:15    Finālspēle par 1. – 2.vietu
19:00    Apbalvošanas ceremonija!

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1 
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!