Logo

Sākas “LOC CUP” cīņas basketbola laukumos

Sākas “LOC CUP” cīņas basketbola laukumos

Šā gada Liepājas Olimpiskā centra organizētajā turnīrā piedalīsies sešas komandas no četrām valstīm. Turnīrs būs pārstāvēts ar divām latviešu un krievu komandām, kā arī pa vienai Lietuvas un Igaunijas komandai. Latviju šajā turnīrā pārstāvēs BK “Ventspils” komanda un pašmāju „Liepāja/Triobet” basketbolisti. No Krievijas uz turnīru ieradīsies liepājnieka Artūra Štālberga vadītā VTB līgas komanda “Nizhny Novgorod”, kā arī VTB līgas jaunpienācēji BC “Parma”. No Lietuvas ieradīsies Paņevežis vienība “Lietkabelis”, kas šogad savas cīņas azvadīs arī ULEB kausa izcīņā. Savukārt Igauniju pārstāvēs tās vicečempioni un FIBA kausa pārstāvji BC “Tartu”, kas Liepājas publikai ir labi pazīstama un vairākus gadus startēja ar nosaukumu “TU/Rock”.

Komandas tiks sadalītas divās apakšgrupās. A grupā spēlēs mājinieki “Liepāja/Triobet”, Krievijas pārstāvji BC “Parma” un viena no Igaunijas spēcīgākajām komandām BC “Tartu”. Savukārt B grupā sacentīsies BK "Ventspils", Artūra Štālberga vadītā “Nizhny Novgorod” vienība no Krievijas un ambiciozā Lietuvas komanda “Lietkabelis”. Visām spēlēm būs iespējams sekot līdzi arī teksta tiešraidē basket.lv mājas lapā, turklāt sešas no deviņām spēlēm būs iespējams vērot arī sportacentrs.com piedāvātajā video tiešraidē.

Sacensības sāksies ceturtdienas vakarā ar Krievijas komandas BC “Parma” un Igaunijas vicečempionu BC “Tartu” dueli. Savukārt dienas otrajā mačā būs iespējams vērot BK “Ventspils” kauju ar liepājnieka Artūra Štālberga vadīto VTB līgas komandu “Nizhny Novgorod”. Liepājas basketbolisti cīņā iesaistīsies piektdienas vakarā, kad pulksten 19:30 laukuma saimnieki mērosies spēkiem ar Krievijas komandu BC “Parma”. Sestdien liepājniekiem paredzēta arī otrā spēle pret igauņu basketbolistiem BC “Tartu”. Savukārt svētdien sākot no 11:00 norisināsies pēdējās trīs spēles par vietām. Uzreiz pēc fināla spēles noslēguma ir plānota arī apbalvošanas ceremonija, kurā tiks apbalvotas ne tikai labākās komandas, bet arī meistarīgākie spēlētāji katrā komandā.

Pēdējos divos gados liepājnieki sevi pierādīja ļoti spilgti, izcīnot uzvaras 2014.gadā un 2015.gada pirmajā turnīrā (LOC CUP 2015), bet otrajā turnīrā (LIEPAJA CUP 2015) nācās samierināties ar 2.vietu aiz Lietuvas “Pieno Žvaigždes” komandas. Šogad konkurence ir kļuvusi vēl spēcīgāka un atkārtot iepriekšējo gadu panākumus būs krietni vien sarežģītāk. Spēles norisināsies Liepājas Olimpiskajā centrā un ieeja skatītājiem būs bezmaksas. Vairākām spēlēm varēs sekot līdzi spēļu tiešraidēs sportacentrs.tv

“LOC CUP 2016” dalībnieki:

“Liepāja/Triobet” (Latvija)
BK “Ventspils” (Latvija)
BC “Tartu” (Igaunija)
BC “Parma” (Krievija)
BC “Nizhny Novgorod” (Krievija)
BC “Lietkabelis” (Lietuva)

 

Spēļu kalendārs (8.septembris):

17:00   BC "Parma” (Krievija) – BC "Tartu" (Igaunija)
19:30   BK “Ventspils” - BC "Nizhny Novgorod" (Krievija)

Spēļu kalendārs (9.septembris):

17:00   BC "Lietkabelis" (Lietuva) - BK “Ventspils”
19:25   Atklāšanas ceremonija
19:30   "Liepāja/Triobet” - BC "Parma” (Krievija)

Spēļu kalendārs (10.septembris):

16:00   BC "Nizhny Novgorod" (Krievija) - BC "Lietkabelis" (Lietuva)
18:30   BC "Tartu" (Igaunija) - "Liepāja/Triobet”

Spēļu kalendārs (11.septembris):

11:00   Spēle par 5. - 6.vietu turnīrā
13:15   Spēle par 3. - 4.vietu turnīrā
15:30   Fināla spēle par 1. - 2.vietu turnīrā
17:15   Apbalvošanas ceremonija.

Turnīru atbalsta: SPORTLAND, LIEPĀJAS PILSĒTAS DOME, VENDEN, SPORTACENTRS.TV

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!