Logo

Studentu basketbola līga uzsāk savu 15. sezonu

Studentu basketbola līga uzsāk savu 15. sezonu

·       Biznesa augstskola „Turība” (BAT)

·       Rīgas Stradiņa universitāte (RSU)

·       Vidzemes Augstskola (ViA)

·       Banku Augstskola (BA)

·       Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU)

·       Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija / Valsts Robežsardzes koledža (RTA/VRK)

·       Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA)

Galvaspilsētas studentu vienībām izaicinājumu, tāpat kā gadu iepriekš, metīs reģionālās augstākās izglītības iestādes – Vidzemes augstskola (ViA), Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas un Valsts Robežsardzes koledžas apvienotā komanda.

Rēzeknes Augstskola ir startējusi jau SBL 10.sezonā (2011./2012.), kā arī iepriekšējā 14. sezonā, kurā tās pārstāvis, Renārs Bulduris, tika atzīts par Regulārās sezonas vērtīgāko spēlētāju. Cerams, ka šogad Renāram un komandai izdosies pacelties augstāk par  iepriekšējā sezonā iespēto 7.vietu. Paredzams, ka ar viņu cīņas sparu un azartu arī šogad nevienam neklāsies viegli  Rēzeknē.

Nemainīgā Studentu Basketbola līgas vērtība - Rīgas Stradiņa universitāte atkārtoti metīs izaicinājumu ikgadu par vienu no favorītkomandu uzskatīto Biznesa augstkola “Turība” komandai. Tāpat, uz finālu cer cita LBL2 startējošā vienība - Vidzemes Augstskola. Iepriekšējās sezonas veiksmīgo sniegumu cerēs uzlabot arī Banku Augstskola. Neaizmirsīsim par Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, kuras lūkos atgriezties iepriekšējos augstumos, kad cīnījās par medaļām. Visām komandām novēlam sportisku garu un izdošanos sasniegt sev izvirzītos mērķus.

Studentu basketbola līgas  15.sezonas izspēles kārtība: līdz 2016. gada 12. decembrim visas 7 komandas savstarpēji izspēlēs vienu apli, pēc kura rezultātiem nākošajā posmā komandas tiks sadalītas”A” (4 augstākās komandas) un „B” (3 komandas, kuras pēc pirmā apļa ieņems zemākās trīs vietas) grupās,  kas no  2016. gada 9. janvāra līdz 13. februārim savā starpā izspēlēs vēl 2 apļus, noskaidrojot tās 2 labākās komandas no „A” grupas, kas uzreiz iekļūs pusfinālā, savukārt pārējām komandām divu spēļu summā būs iespēja pacīnīties par iekļūšanu pusfinālos (3.v.- 6.v.un  4.v.-5.v.). Savukārt „B” grupas vājākajai komandai SBL sezona būs noslēgusies ar 7.vietu SBL 15.sezonā. Sezonas noslēgumā - 2016.gada martā, tiks organizēta FINĀLA DIENA, kurā 1.v.-4./5.v. spēles uzvarētāji sacentīsies ar 2.v.-3./6.v. spēles uzvarētājiem, bet šo pašu spēļu zaudētāji sacentīsies par 3. vietu Studentu basketbola līgas 15. Sezonā.

Jau pirmdien, 17.oktobrī notiks 3 SBL 15.čempionāta spēles:

plkst. 19:45 BA - LLU (Teikas vsk. , Aizkraukles ielā 14)

plkst. 20:00 BAT-RTA/VRK (BAT sporta zālē, Graudu ielā 68)

plkst. 20:30 RSU – LSPA (Hanzas vsk. Grostonas ielā 5)

Visām Studentu basketbola līgas spēlēm varēs sekot līdzi online režīmā portālā Latvijas Basketbola savienība .

Vairāk informācijas un aktualitātes par Studentu basketbola līgu varēs atrast SBL mājaslapā Studentu Basketbola līga, kā arī Latvijas Basketbola savienība sadaļā „Turnīri”, sociālajos tīklos facebook.com   un SBL (@sbl_lv) | Twitter.

Novēlam SBL dalībniekiem izturību un cīņas sparu!

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!