Logo

Valmieras čempionāts: Rūjienai rezultativitātes rekords, Oši 35+ bez zaudējumiem

Valmieras čempionāts: Rūjienai rezultativitātes rekords, Oši 35+ bez zaudējumiem

Sestdien, 16. decembrī ar septiņām spēlēm tika aizvadīta trešā Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā turnīra kārta. Ar vairākām aizraujošām spēlēm un pārsteidzošiem rezultātiem šajā nedēļā pie uzvarām tika komandas: Rūjiena, Klondaika, Kocēni, Valmiera Glass, Oši, Old Crabs/Limbaži un Veikals Pus12.

Šajā kārtā par statistisku pārsteigumu parupējās Rūjienas komanda, kas pirmajā līgā aizvadot rīta pirmo spēli uzstādīja turnīra rezultivitātes rekordu iemetot spēlē 173! punktus. Komanda pārliecinoši uzvarēja Rūjienas jaunāko paaudzi svinot uzvaru ar 173:68. Komandā trīs no spēlētājiem izcēlās ar tripple-double statistikas rādītājos. Dienas otrajā spēlē laukumā tikās viesi no Limbažiem un Kocēni. Spēle iesākās ar spraigu cīņu par katru centimetru, bet otrajā spēles puslaikā pieredze ņēma virsotni un Kocēni svinēja uzvaru ar 98:71. 1.līgā tika aizvadītas vēl divas spēles, kurās pagājušā gada čempioni Valmiera Glass svinēja pārliecinošu uzvaru pār Kailais ierocis, bet Klondaika svinēja otro uzvaru pār VBSS/U-18.

35+ līgas ietvaros aizvadot trīs spēles par spraigu galotni parūpējās komandas Oši un ViA35+, kas nervus kutinošā cīņā mača izskaņā, līdz pat pēdējam metienam neļāva noskaidrot uzvarētāju. Rezultātā pie trešās uzvaras tika komanda Oši, kas pēc šīs kārtas kļuva par vienīgo komandu, kas 35+ līgā nav piedzīvojuši zaudējumu. Pagājušā gada fināla atkārtojumā pie uzvaras tika arī Old Crabs/Limbaži, kas ar 70:54 pieveica pagājušās sezonas čempionus Smilteni. Trešajā spēlē par rezultātes antirekordu, pretēji 1.līgas rekordam, parūpējās Veikals Pus12 un komanda banāni, kas kopā pa abiem spēles laikā spēja gūt tikai 71 punktu. Pie uzvaras ar minimālu pārsvaru (37:34) tika Veikals Pus12.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!