Logo

VPČ aizvadītas pirmās spēles jaunajā gadā

VPČ aizvadītas pirmās spēles jaunajā gadā

Sākoties 2018. gadam aktīvi turpinās arī Valmieras Pilsētas čempionāts basketbolā, kur aizvadītas vairākas spēles 5. un 6. kārtas ietvaros. Jaunais gads iesācies ar 12 spēlēm gan 1.Līgas, gan 35+ Līgas ietvaros, kas palīdzējušas izkristalizēties komandu spēku samēriem un ieņemtajām vietām turnīra tabulās. Pēc aizvadītajām spēlē, jaunajā gadā vairs tikai Valmiera Glass un Trimpus komandas ir vienīgās, kas nav piedzīvojušas nevienu zaudējumu turnīra garumā.

1.Līgas ietvaors pirmo spēli 3.janvārī savā starpā aizvadīja VBSS/U-16 un OC Limbaži-2 komandas. Pēc saspringta spēles ritējuma lielāko spēles daļu izšķirošo izrāvienu spēles pēdējā ceturtdaļā veica viesi no Limbažiem un svinēja uzvaru ar 95:77. Pie divām uzvarām jaunajā gadā tikusi komanda Kailais ierocis, kam izdevies pieveikt abas komadas no Rūjienas, vienā no spēlēm pieveicot pagājušā gada finālistus pagarinājumā ar 97:95. Tāpat pagājušā gada finālisti Rūjiena spēles izskaņā piekāpās arī komandai Trimpus, kam tā bija ceturtā uzvara četrās spēlēs. Vēl viena aizraujoša spēle norisinājās starp kocēniešiem un Klondaika komandu, kur pārāki ar 116:95 izrādījās Kocēni. Pie savas piektās uzvaras piecās spēlēs tika arī komanda Valmiera Glass, kas ar 136:73 uzvarēja jauniešus no VBSS/U-18 komandas. Pie savas pirmās uzvaras tikuši arī Rūjiena U-17 basketbolisti, kas ar 86:79 pārspēja VBSS/U-16. Pēdējā 6.kārtas dienas spēlē pie vēl vienas uzvaras tika komanda OC Limbaži-2, kas ar 82:70 pārspēja VBSS/U-18.

35+ Līgā divu nedēļu garumā aizvadītas četras spēles, kur pie divām uzvarām tikuši Old Crabs/Limbaži, kas sākumā ar 88:80 pieveica Banāni komandu, bet ar 102:72 pieveicot komandu Oši ir izvirzījušies turnīra tabulas galgalī. Tieši komanda Oši bija vienīgā, kas līdz šim nebija piedzīvojusi zaudējumu, tomēr citā spēlē Oši spēlētāji prata sagādāt Smiltene basketbolistiem, kas bija pagājušā gada turnīra čempioni. Spēle noslēdzās ar 84:80. Smiltene komandai šis zaudējums netraucēja un 13.janvāra spēlē komandai rādot labu precizitāti pirmajā puslaikā izdevās uzvarēt komandu Veikals Pus12, tādejādi izcīnot savu otro uzvaru četrās spēlēs.

Janvāra sākumā turnīrā tika apbalvoti arī decembra vērtīgākie spēlētāji, jeb MVP. 1. Līgas ietvaros par tādu kļuva Jānis Engers no komandas Trimpus. Viņš palīdzēja komandai izcīnīt trīs uzvaras trīs spēlēs un sasniedza personisko vidējo efektivitāti – 45,00. 35+ Līgā par decembra vērtīgāko atzīts tika Ingars Veide no komandas Oši, kurā spēlētājs spēlēja lielu lomu trīs komandas uzvarās un sasniedza personisko efektivitāti – 25,33. Spēlētāji tika apbalvoti ar piemiņas trofejām un dāvanām no turnīra atbalstītāja Grasbergs saimniecības.

Turnīrs aktīvi turpināsies līdz februārim, kad tiks aizvadītas visas regularā turnīra spēles un sāksies izslēgšanas spēles par vietām un čempiona titulu. Nākamās spēles paredzētas 20.janvārī Valmieras Sākumskolas zālē, bet no februāra turnīrs plāno atgriezties savā ierastajā sporta zālē – Valmieras 5.vidusskolā. Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass ViA Basketbols sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību, Valmieras Sākumskolu, Valmieras 5. vidusskolu. Paldies par atbalstu Grasbergs saimniecībai un citiem atbalstītājiem. Sīkāka informācija par spēlēm turnīra sadaļā mājaslapā www.basket.lv sadaļā Turnīri.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!