Logo

Noslēgusies 4. kārta Valmieras Pilsētas čempionātā basketbolā

Noslēgusies 4. kārta Valmieras Pilsētas čempionātā basketbolā

Sestdien, Valmieras 5.vidusskolas zālē tika aizvadītas trīs 35+ līgas spēles Valmieras Pilsētas čempionātā. Kā pirmie laukumā devās „Oši” un „Valleta” komandas, kas lielāko spēles daļu aizvadīja saspringtā spēlē. Lielāko spēles daļu vadībā bija „Valleta” basketbolisti, bet izšķirošajā ceturtdaļā komanda „Oši” veica izrāvienu un spēli noslēdza savā labā ar 75:63. Dienas otrajā spēlē komanda „ViA35+” salīdzinoši viegli uzvarēja komandu „Veikals Pus12” esot vadībā visu spēli un izskaņā uzvarot ar 61:32. Pēdējā 4.kārtas spēlē tikās pagaidām pārliecinoši spēlējošie viesi no Limbažiem un komanda „Banāni”. Visu spēli pakāpeniski palielinot pārsvaru ar 61:31 pie trešās uzvaras četrās spēlēs tika „Old Crabs-Limbaži”.

Individuāli veiksmīgākie ceturtajā kārtā bija: Ģirts Vēveris (Oši) – 21 pts+9ab, Rolands Litte (Valleta) 20pts, Jānis Mūrnieks (ViA35+) 22pts+10ab un Gatis Preimanis (Old Crabs-Limbaži) 17pts+11ab. Vēl pie double-double šajās spēlēs tika Ivo Lakučs (ViA35+), Ģirts Lācis (Valleta), Andris Šteimaks (Oši) un Ingars Veide (Oši), kuram izdevās atdot 12 rezultatīvas piespēles.

Šobrīd turnīra līderi ir Limbažu komanda „Old Crabs”, bet otrajā vietā ir komanda „Smiltene”, kuriem trīs spēlēs gūtas visas uzvaras.Trešajā vietā turnīra tabulā šobrīd  „Veikals Pus12”, bet ceturto un piekto vietu savā starpā dala „ViA35+” un „Oši”. Joprojām pirmās uzvaras vēl gaida komandas „Banāni” un „Valleta”, kas ierindojas tabulas lejasgalā.

Nākamās turnīra spēles paredzētas 10. un 11. decembrī Valmieras 5. vidusskolas zālē, kad norisināsies 5. spēļu kārta ar astoņām spēlēm abu dienu garumā. Turnīru organizē „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību un atbalstītājiem t/c Valleta, Tālavas Sidrs, Ballzy basketbola veikalu un bāru Tinte.

 

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!