Logo

VPČ 2018/19: Gada nogalē aizvadītas divas spēļu kārtas

VPČ 2018/19: Gada nogalē aizvadītas divas spēļu kārtas

Valmieras Pilsētas čempionāta 1.līgā astotās kārtas ietvaros laukumā tikās komandas U16/VBSS ar Vidzemes Augstskola un Trimpus ar OC Limbaži 2. Pirmajā mačā studentu komanda ar desmit punktu pārsvaru izcīnīja uzvaru pār jauniešiem no Valmieras Bērnu sporta skolas – spēles rezultāts 76:66. Otrajā pirmās līgas spēlē līdzīgs spēles iznākums arī starp pagājušā gada čempioniem Trimpus un limbažniekiem. Turnīr iebraucēji OC Limbaži 2 palika zaudētājos ar rezultātu 60:68.

Labāko sniegumu 1.līgas astotās kārtas spēļu ietveros izdevās parādīt Vidzemes Augstskolas spēlētājam Danielam Burdam (36 punkti, 13 atlekušās bumbas), bet no pretiniekiem U16/VBSS labākais sniegums komandā Dāvim Fjodorovam (22 punkti) un Aleksam Artjunovam (21 punkts). Trimpus vienībā rezultatīvākais spēlētājs aizvadītajā mačā bija Renārs Apsītis, kurš guva 23 punktus, kā arī 5 atlekušās bumbas, bet no pretiniekiem OC Limbaži 2 komandas – Ronalds Demidovs ar 15 punktiem, 12 atlekušām bumbām.

Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 35+ līgas ietvaros 22.decembrī norisinājās trīs savstarpējās spēles starp komandām – Oši un Smiltene; VIA 35+ un Veikals Pus12; BK Santeko/Madona un Banāni. Pirmajā spēlē uzvaru guva Oši, kas ar rezultātu 77:61 uzveica smilteniešus. Otrajā 35+ līgas spēlē uzvaru ar trīs punktu pārsvaru izcīnīja Veikals Pus12 komanda – spēles rezultāts pret VIA 35+ komandu bija 67:64. Noslēdzošajā spēlē starp BK Santeko/Madona un Banāni pārliecinošu uzvaru guva Banāni, kas ar rezultātu 86:67 uzveica madoniešus.

35+ līgā astotās kārtas spēlēs labāko sniegumu laukumā rādīja spēlētāji – Guntars Ploriņš ar gūtiem 20 punktiem, 16 atlekušajām bumbām (Oši), Normunds Liepa ar 24 punktiem un 14 atlekušajām bumbām(Smiltene), rezultatīvākais no VIA 35+ šajā mačā bija Ivo Lakučs (13 gūti punkti, 7 atlekušās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles), Ģirtam Karlsonam no Veikals Pus12 gūts 21 punkts un 6 atlekušās bumbas. Noslēdzošajā mačā rezultatīvākais spēlētājs no BK Santeko/Madona  bija Raimonds Silajānis (14 punkti), bet no Banāniem – Zintis Suharevs (27 punkti, 17 atlekušās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles).

Devītajā spēļu kārtā Valmieras Pilsētas čempionātā basketbolā tikās 35+ līgas komandas. Savstarpējās spēles izspēlēja komandas Smiltene ar Banāniem, Oši ar VIA 35+ un Old Crabs/Limbaži ar BK Santeko/Madona. Uzvaras šīs kārtas spēlēs guva Oši, kas ar desmit punktu pārsvaru (74:64) uzvarēja VIA 35+, otrajā spēlē uzvaru guva Banāni – spēles rezultāts pret smilteniešiem 61:59.  bet noslēdzošajā spēlē Old Crabs/Limbaži sagrāva BK Santeko/Madona ar rezultātu 87:52.

Devītās spēļu kārtas ietvaros labāko sniegumu 35+ līgā laukumos rādīja Ingars Veide (Oši), kuram gūti 24 punkti un 6 rezultatīvas piespēles. No VIA 35+ rezultatīvākais spēlētājs ar gūtiem 19 punktiem  un 7 atlekušajām bumbām – Jānis Markevics; smiltenietim Normundam Pauliņam 25 punkti un 7 atlekušās bumbas, bet Zintim Suharevam (Banāni) gūti 15 punkti, 10 atlekušās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles. Noslēdzošajā mačā no BK Santeko/Madona rezultatīvākais komandas spēlētājs bija Raivis Sausiņš, kuram 15 gūti punkti. Izcilu sniegumu laukumā rādīja arī Normunds Feierbergs no Old Crabs/Limbaži komandas – 28 punkti, 15 atlekušās bumbas un 9 rezultatīvas piespēles.

Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass/Vidzmes Augstskola sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību, Valmieras 5. vidusskolu. Paldies par atbalstu T/C Valleta, bāram Tinte un basketbola preču veikalam “Ballzy”, kā arī citiem atbalstītājiem. Informācijai par aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājaslapā www.basket.lv, sadaļā Turnīri.

Foto: Emīls Vanags Foto

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!