Logo

VPČ 2018./2019. - divu dienu ietvaros risinājusies 11.spēļu kārta

VPČ 2018./2019. - divu dienu ietvaros risinājusies 11.spēļu kārta

Savstarpējās spēlēs 1.līgā tikās LKK BA un Vidzemes Augstskola, Trimpus ar Kocēni un Vidzemes Augstskola ar OC Limbaži 2. Piektdienas spēlē starp LKK BA un Vidzemes Augstskolas komandām spēcīgāki bija LKK BA, kas uzvaru pār studentiem guva ar rezultātu 76:71. Sestdienas spēlēs zaudējumu piedzīvoja pērnā gada čempioni Trimpus, kas ar četru punktu deficītu piekāpās Kocēniem – spēles rezultāts 63:67. Divas spēles 11.kārtas ietvaros aizvadīja Vidzemes Augstskola – atgūstoties no piektdienas zaudējuma, jaunieši guva uzvaru pār OC Limbaži 2 ar rezultātu 94:87.

Labāko sniegumu 1.līgas vienpadsmitās kārtas spēļu ietveros izdevās parādīt Sandim Bukšam (Vidzemes Augstskola), kuram 30 punkti un 9 atlekušās bumbas; 24 gūti punkti Tomasam Rozenbergam (LKK BA); Edgaram Bergmanim no Kocēniem 19 punkti, 12 atlekušās bumbas; no komandas Trimpus 14 punkti, 9 atlekušās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles Renāram Apsītim; Rūdolfs Jānis Bomis (OC Limbaži 2) guvis 18 punktus; Danielam Burdam (Vidzemes Augstskola) 25 punkti.

Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 35+ līgas ietvaros 11.kārtā tika izspēlētas vien divas spēles – Old Crabs/Limbaži pret Banāniem un VIA 35+ pret Smilteni. Veiksmīgākie sestdien bia OLD Carbs/Limbaži, kas ar rezultātu 78:71 uzvarēja Banānus, bet kaimiņus no Smiltenes uzvarēja VIA 35+ vienība, kas spēli noslēdza ar rezultātu 71:58.

35+ līgā vienpadsmitās kārtas spēlēs labāko sniegumu laukumā rādīja spēlētāji – Ģirts Lācis (Banāni), kuram 14 gūti punkti un 9 atlekušās bumbas; 25 punktus guvis Arturs Fridrihsons no Old Crabs/Limbaži; 19 punkti un 13 atlekušās bumbas Gatim Kalniņam no VIA 35+; rezultatīvākais smilteniešu vidū šonedēļ bija Normunds Pauliņš – 18 punkti un 8 atlekušās bumbas.

Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass/Vidzmes Augstskola sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību, Valmieras 5. vidusskolu. Paldies par atbalstu T/C Valleta, bāram Tinte un basketbola preču veikalam “Ballzy”, kā arī citiem atbalstītājiem. Informācijai par aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājaslapā www.basket.lv, sadaļā Turnīri.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!