Logo

VPČ: 35+ Līgā noslēdzas regulārais turnīrs, 1.Līgas finālā Valmiera Glass pret Trimpus.

VPČ: 35+ Līgā noslēdzas regulārais turnīrs, 1.Līgas finālā Valmiera Glass pret Trimpus.

Ar spēlēm marta mēnesī Valmieras Pilsētas čempionāts basketbolā iesoļojis savā noslēdzošajā fāzē. 35+ Līgā aizvadītas pēdējās spēles un noskaidrots vietu sadalījums un izspēles pāri pirms gaidāmajām izslēgšanas spēlēm, bet 1.Līgā turnīrs nonācis līdz galvenajam – finālam, kurā pirmo reizi cīnīsies Trimpus komanda, kas tiksies ar aizvadītā gada čempioniem Valmiera Glass. 1.Līgas fināls norisināsies 17.martā Valmieras 5.vidusskolas atjaunotajā sporta zālē.

1.Līgā pēc aizvadītām ceturtdaļfināla un pusfināla spēlēm noskaidrojās, ka par šī gada čempiona titulu 1.Līgas ietvaros cīnīsies pagājušā gada čempionii Valmiera Glass un Trimpus. Abas komandas arī regulārajā turnīrā bija starp abām labākajām un savstarpējā spēle regulārajā turnīrā liek domāt, ka fināls neplānojas garlaicīgs. Spēli par trešo vietu aizvadīs komandas Rūjiena un Kocēni, kam pusfināla abās spēlēs līdz divām uzvarām nācās piekāpties finālistēm.

Fināls 1.Līgas ietvaros norisināsies 17.martā Valmieras 5. vidusskolā, kur ar spēli 13:30 sāksies spēle par trešo vietu, bet cīņa par zeltu paredzēta 15:30. Starp spēlēm paredzēts arī spēlētāju 3 punktu konkurs, kurā tiks noskaidrots precīzākais turnīra trīspunktu metējs.

Ne mazāk svarīgi ir arī notikumi 35+ Līgā, kur noslēdzies regulārais turnīrs, kuru kā pirmie noslēdza viesi no Limbažiem (Old Crabs/Limbaži), bet otrie ierindojās komanda Oši. Abas komandas izslēgšanas spēlēs garantēja vietu pusfinālā, kamēr pārējās komandas aizvadīs cīņas ceturtdaļfinālā. Trešajā vietā turnīru noslēgušie Veikals Pus12 basketbolisti ceturtdaļfinālā tiksies ar komandu Banāni, bet pagājušā gada čempioni Smiltene ieņemot ceturto vietu tiksies ar ViA35+ komandu, kas pamatturnīru noslēdza piektajā vietā. Pirmās cīņas plānotas 24. martā Valmieras 5.vidusskolā sākot no pulksten 11:30.

Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass/Vidzmes Augstskola basketbola komanda sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību, Valmieras Sākumskolu, Valmieras 5. vidusskolu, Vidzemes Olimpisko centru. Paldies par atbalstu Grasbergs saimniecībai, Vaidavas Keramikai un citiem atbalstītājiem. Informācijai par aktualitātēm iespējams sekot līdzi turnīra sadaļā mājaslapā www.basket.lv sadaļā Turnīri.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!