Logo

VPČ 3.kārta: Rūjiena, Valmiera Glass un Smiltene turpina bez zaudējumiem

VPČ 3.kārta: Rūjiena, Valmiera Glass un Smiltene turpina bez zaudējumiem

Divās dienās Valmieras 5.vidusskolas zālē tika aizvadītas astoņas spēles no kurām piecas 1.līgas ietvaros. Pirmajā dienas spēlē „Trimpus” ar rezultātu 69:45 uzvarēja „U-16/VBSS” un izcīnīja savu otro uzvaru trīs spēlēs. Dienas otrajā spēlē „MR Auto” izcīnīja savu pirmo uzvaru šosezon ar 71:52 pārspējot U-17/VBSS. Citā spēlē „Beverīnas kuiļi” spraigā spēles izskaņā ar 87:94 atzina „Valmiera Glass” pārākumu, kuriem tā bija trešā uzvara trīs spēlēs. Pie pirmās uzvaras tika arī komanda “Vidzemes Augstskola”, kas spēles galotnē pateicoties precizitātei no trīspunktu metienu līnijas ar 92:86 pārspēja “Klondaika”. Pēdējā spēlē starp „Green Thunder” un „Rūjiena” spēles izskaņā precīzāki bija “Rūjiena”, kas svinēja uzvaru ar rezultātu 90:76.

Veiksmīgu individuālo sniegumu 1.līgas spēlēs ar iespaidīgiem double-double parādīja K.Dubults (Klondaika) 31pts + 28 ab, G.Kravalis (ViA) 27 pts+ 18ab, M.Riekstiņš (Green Thunder) 21pts+24ab. Individuāli veiksmīgu spēli vēl aizvadīja A.Ozols (Beverīnas kuiļi) un G.Balodis (Valmiera Glass) – katram 28 punkti.

35+ līgā aizvadītas trīs spēles, kā pirmie laukumā devās „Smiltene”, kas pārliecinoši ar 100:47 pārspēja komandu „ViA35+”. Svētdienas pirmajā 35+ līgas spēlē komanda „Veikals Pus12” neļāva izcīnīt pirmo uzvaru komandai “Banāni” uzvarot ar 55:50. Trešajā spēlē komanda „Old Crabs-Limbaži”, kas ar 59:40 uzvarēja „Valleta”. Individuāli veiksmīgi trešās kārtas spēlēs šajā līgā bija  komandas biedri no (Smiltene) N.Pauliņš 32pts un K.Muižnieks 26pts+12ab. Vēl veiksmīgs sniegums Ģ.Bērziņš (Veikals Pus12) 16pts+9ab, J.Fjodorovs (Banāni) 17pts un K.Kreišmanis (Old Crabs-Limbaži)16pts+16ab.

Nākamās turnīra spēles paredzētas 3. decembrī Valmieras 5. vidusskolas zālē, kad norisināsies 4. spēļu kārta.Turnīru organizē „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību un atbalstītājiem t/c Valleta, Tālavas Sidrs, Ballzy basketbola veikalu un bāru Tinte.

 

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!