Draugiem.lvTwitterYouTube

_Latvijas Basketbola savienība » 1. līga

VPČ 2015./2016: Noslēdzies regulārais turnīrs 35+līgā

VPČ 2015./2016: Noslēdzies regulārais turnīrs 35+līgā

Nedēļas nogalē, 5. un 6.martā, Valmieras 5. vidusskolā norisinājās Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 2015./2016. spēles, kurās tika noskaidrotas komandas, kas turpinās cīņu par čempiona titulu 35+līgā. Sestdien uzvaru guva „Valleta”, bet svētdien 1.līgā uzvara „Kocēniem”.

Sestdien 35+līgā aizvadītajā pēdējā regulārā turnīra spēlē noskaidrojās komandas, kuras turpinās cīņu izslēgšanas spēlēs un cīņu par Valmieras Pilsētas čempiona titulu 35+līgā. Pēdējā savstarpējā cīņā laukumā tikās „ViA 35+” un „Valleta”. Pirmajā ceturtdaļā veiksmīgu spēli aizvadīja „ViA 35+”, kas izvirzījās vadībā, taču turpmāko spēlēs vadību uzņēmās „Valleta”, kas pēdējās spēles minūtes uzsāka ar 7 punktu pārsvaru pār pretiniekiem. Pēdējā ceturtdaļā „ViA 35+” spēja atspēlēties, taču spraigā spēles izskaņā par uzvarētāju kļuva „Valleta”, iekļūstot pusfinālos. Spēles rezultāts 53:47.

35+līgā cīņu pusfinālos turpina komandas – „Veikals Pus12”, „AGROK-Banāni”, „Oši” un „Valleta”.
Regulārā turnīra rezultāti 35+līgā:
1. Veikals Pus12
2. AGROK-Banāni
3. Oši
4. Valleta

Svētdien spēli aizvadīja 1.līgas komandas „Valmiera Glass U-16/VBSS” ar „Kocēni”. Lai gan jaunākie turnīra spēlētāji mēģināja lauzt pieredzējušo „Kocēnu” vienības uzbrukumu un aktīvi spēlēt aizsardzībā, jau spēles pirmajā daļā „Kocēni” izvirzījās vadībā un turpināja veiksmīgi apspēlēt „Valmiera Glass U-16/VBSS”. Spēli komandas noslēdz ar rezultātu 106:72 par labu „Kocēniem”.

1.līgā pēdējās regulārā turnīra spēles tiks aizvadītas šajā nedēļas nogalē, 12.martā. Tāpat nedēļas nogalē pusfinālu cīņas uzsāks 35+ līga.

Par jaunumiem un izmaiņām turnīrā aicinām sekot turnīra Facebook lapā : facebook.com , kā arī sociālajā tīklā Twitter.

Basketbola līdzjutēji tiek aicināti visas spēles vērot klātienē Valmieras 5. vidusskolā. Turnīra norisei iespējams sekot līdzi Valmieras plašsaziņas populārākajos ziņu portālos, kā arī basketbola kluba „Vidzemes Augstskola” mājaslapā, turnīra sadaļā (http://www.bkvia.lv/vpc).

Turnīru organizē Basketbola klubs „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību.

Seko un uzzini pirmais:

Tev jābūt autorizētam,