Draugiem.lvTwitterYouTube

_Latvijas Basketbola savienība » 1. līga

Tuvāk fināliem – „Limbažu ceļi” un „Rūjiena”

Tuvāk fināliem – „Limbažu ceļi” un „Rūjiena”

Sestdien, 9.aprīli, Valmieras 5. vidusskolā pusfināla cīņas Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 2015./2016.gada sezonā uzsāka 1.līgas komandas. Pirmās uzvaras guva „Limbažu ceļi” un „Rūjiena”, sperot soli tuvāk finālam, lai cīnītos par VPČ čempiona titulu.

Pusfinālos savstarpējās cīņās komandas tiekas pāros - „Limbažu ceļi” pret „MR Auto” un „Valmiera Glass” pret „Rūjiena”. Spēles pusfinālos tiks aizvadītas līdz divām uzvarām.
Sestdien kā pirmie laukumā devās turnīra jaunpienācēji – „Limbažu ceļi”, kam pretī stājās pagājušās sezonas piektās vietas ieguvēji „MR Auto”. Spēli komandas uzsāka ļoti līdzīgi, puslaiku noslēdzot vien ar divu punktu pārsvaru par labu „Limbažu ceļi” (18-18, 19-17). Arī turpmākajā spēles gaitā savstarpējā cīņa izvērtās interesanta, lai noskaidrotu pirmās pusfināla spēles uzvarētāju bija nepieciešams papildlaiks. Papildus minūtēs veiksmīgāk laukumā saimniekoja „Limbažu ceļi” (9-4), kas spēli noslēdza ar uzvaru, rezultātu noslēdzot ar 81:76.
Otrajā sestdienas spēlē tikās pagājušās sezonas sudraba godalgotās vietas ieguvēji – „Valmiera Glass”, kam pretī stājās rūjienieši, kas pagājušajā sezonā ierindojušies uzreiz aiz pusfinālu pretiniekiem trešajā vietā. Pirmajā ceturtdaļā bija vērojams „Valmiera Glass” veiksmīgāks sniegums (23-15), taču jau nākamajās spēles minūtēs „Rūjiena” spēja atspēlēties, puslaikā dodoties ar minimālu pārsvaru – 44:43. Arī otrais puslaiks ritēja līdzīgi otrajai ceturtdaļai, kad rūjienieši pārņēma spēles gaitu (11-19). Pēdēja ceturtdaļā komandām identisks gūto punktu skaits (25-25), kas „Valmiera Glass” nedeva cerību atspēlēt rezultātu un pirmo uzvaru pusfinālu cīņās nopelnīja „Rūjiena”, rezultātu noslēdzot ar 88:79.

Pusfinālus veiksmīgi komandās uzsākuši spēlētāji – Kaspars Veide (Limbažu ceļi), kam 31 punkts un 16 atlekušās bumbas; Toms Kohanovs (MR Auto) ar 24 punktiem, 16 atlekušajām bumbām un 7 rezultatīvām piespēlēm. „Valmiera Glass” rindās rezultatīvākais Oto Grīnbergs – 25punkti, 7 atlekušās bumbas un 8 rezultatīvas piespēles, bet no „Rūjiena” – Rihards Mālmanis ar 28 punktiem un 5 atlekušajām bumbām.

Nākamās savstarpējās spēles komandas aizvadīs 16.aprīlī, Valmieras 5.vidusskolas sporta zālē. Spēļu sākums paredzēts plkst. 11:00.

Par jaunumiem un izmaiņām turnīrā aicinām sekot turnīra Facebook lapā : facebook.com , kā arī sociālajā tīklā Twitter.

Basketbola līdzjutēji tiek aicināti visas spēles vērot klātienē Valmieras 5. vidusskolā. Turnīra norisei iespējams sekot līdzi Valmieras plašsaziņas populārākajos ziņu portālos, kā arī basketbola kluba „Vidzemes Augstskola” mājaslapā, turnīra sadaļā (http://www.bkvia.lv/vpc).

Turnīru organizē Basketbola klubs „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību.

Seko un uzzini pirmais:

Tev jābūt autorizētam,