Draugiem.lvTwitterYouTube

_Latvijas Basketbola savienība » 1. līga

Turpinās pusfinālu cīņa Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā Pirmajā līgā

Turpinās pusfinālu cīņa Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā Pirmajā līgā

Sestdien, 16.aprīli, Valmieras 5. vidusskolā otrās pusfināla cīņas Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 2015./2016.gada sezonā aizvadīja 1.līgas komandas. Cīņās identisku spēļu bilanci 1-1 sasnieguši abi pusfinālu pāri – „Valmiera Glass” pret „Rūjiena” un „Limbažu ceļi” pret „MR Auto”.

Sestdien pusfinālu otrajās cīņās pirmās tikās komandas „Valmiera Glass” pret „Rūjiena”, kur kā favorīti bija rūjienieši, kas pirmajā spēlē guva uzvaru pār „Valmiera Glass”. Abas komandas spēli uzsāka vienlīdzīgi, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar minimālu starpību „Rūjiena” labā (20-19), taču turpmākajās desmit minūtēs „Valmiera Glass” spēlētāji pārņēma spēles gaitu un noslēdza pirmo puslaiku ar sešu punktu pārsvaru (34-28). Arī otrajā puslaikā spēles gaitu vadīja valmierieši un otrajā pusfināla cīņā pārliecinošu uzvaru izdevās gūt „Valmiera Glass”, uzvarot rūjieniešus ar 84:59. Spēļu bilancē pusfinālos komandām 1-1.

Otrajā sestdienas cīņā tikās „Limbažu ceļi” ar „MR Auto”. Pusfinālu cīņā pozitīva bilance pirms otrās spēles limbažniekiem (1-0). Sestdienas mačā limbažnieki spēli uzsāka ar pārliecinošu pieteikumu uzvarai arī otrajā cīņā, pirmajās desmit minūtēs gūstot deviņu punktu pārsvaru (22-13), taču „MR Auto” negrasījās atdot uzvaru tik vienkāršā ceļā. Puslaika pārtraukumā dodoties ar astoņu punktu deficītu, „MR Auto” otro puslaiku aizvadīja spraigā cīņā. Laužot spēles gaitu un pēdējo ceturtdaļu aizvadot ar 20-9 „MR Auto” izdevās gūt uzvaru pār „Limbažu ceļi”, noslēdzot spēli ar uzvaru – 71:58 un pusfinālos gūt neizšķirtu spēļu bilancē (1-1).

Pusfinālu otrajās cīņās veiksmīgāk spēles aizvadījuši – Toms Kohanovs (MR Auto) ar 16 punktiem, 10 rezultatīvām piespēlēm un 9 atlekušajām bumbām. No „Limbažu ceļi” veiksmīga spēle Eduardam Ozolam – 12punkti un 11 atlekušās bumbas. Oto Grīnbergam (Valmiera Glass) 22 punkti, 12 atlekušās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles, ber no „Rūjiena” rezultatīvākais Artis Penka, kuram 14 punkti un 10 atlekušās bumbas.

Pusfinālos abi pāri aizvadīs trešo spēli, kur tiks noskaidrotas komandas, kas finālā sacentīsies par Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 1.līgas čempiona titulu un attiecīgi par 1.-2. un 3.-4.vietu.

Par jaunumiem un izmaiņām turnīrā aicinām sekot turnīra Facebook lapā : facebook.com , kā arī sociālajā tīklā Twitter.

Basketbola līdzjutēji tiek aicināti visas spēles vērot klātienē Valmieras 5. vidusskolā. Turnīra norisei iespējams sekot līdzi Valmieras plašsaziņas populārākajos ziņu portālos, kā arī basketbola kluba „Vidzemes Augstskola” mājaslapā, turnīra sadaļā (http://www.bkvia.lv/vpc).

Turnīru organizē Basketbola klubs „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību.

Seko un uzzini pirmais:

Tev jābūt autorizētam,