Draugiem.lvTwitterYouTube

_Latvijas Basketbola savienība » 1. līga

MR Auto – 2015./2016. gada Valmieras Pilsētas 1. līgas Čempioni Basketbolā

MR Auto – 2015./2016. gada Valmieras Pilsētas 1. līgas Čempioni Basketbolā

Sestdien, 23.aprīlī, Valmieras 5. vidusskolā norisinājās Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 2015./2016. fināla spēles 1. līgā. Par čempiona titulu sacentās „Rūjiena” un „MR Auto” komandas, kur sīvā cīņā par Valmieras Pilsētas čempionāta uzvarētājiem kļuva „MR Auto”. Bronzas godalgas izcīnīja „Valmiera Glass” komanda, kas mazajā finālā pieveica „Limbažu ceļi”.

Sešus mēnešu garumā 1. līgas ietvaros kopā startēja 11 komandas gan no Valmieras, gan citām apkārtējām pilsētām. Arī šogad uzvarētājs tika noskaidrots izslēgšanas spēlēs, kur līdz finālam nonāca „Rūjiena” un „MR Auto”, kas attiecīgi pusfinālā līdz divām uzvarām pieveica „Valmiera Glass” un „Limbažu ceļi”.

Spēlē par trešo vietu savā starpā tikās regulārā turnīra līdervienības „Limbažu ceļi” un „Valmiera Glass”, kas piedzīvoja zaudējumus pusfinālos, kur abos gadījumos bija nepieciešamas trīs spēles, lai noskaidrotu finālistus. Cīņa par bronzu iesākās līdzvērtīgi un puslaika pārtraukumā ar viena punkta pārsvaru devās viesi no Limbažiem. Otrajā puslaikā izcili veiksmīgu sniegumu no trīspunktu distances parādīja „Valmiera Glass”, kas ātri lauza spēles gaitu un izskaņā piedzīvoja pārliecinošu uzvaru ar 105:66.

Spēli par Valmieras Pilsētas čempiona titulu 1. līgā savā starpā tikās „Rūjiena” un „MR Auto”, kas no spēles sākuma aizvadīja līdzvērtīgu cīņu neļaujot konkurentiem izvirzīties komfortablā vadībā. Spēles pirmo daļu „MR Auto” noslēdza ar minimālu pārsvaru +1, kas neļāva nevienam prognozēt spēles iznākumu. Otrajā puslaikā abas komandas aizvadīja saspringtu un emocionālu spēli ļaujot klātesošajiem vērot finālam cienīgu spēli. Ceturtās ceturtdaļas ievadā nedaudz veiksmīgāki uzbrukumā izrādījās „MR Auto”, kas spēja noturēt iekrāto pārsvaru un beigās svinēt uzvaru finālā ar 81:72, tādejādi kļūstot par 2015./2016. gada Valmieras Pilsētas Čempioniem Basketbolā 1. līgā.

1. līgā Valmieras Pilsētas čempionātā basketbolā 2015./2016.gada sezonā godalgotās vietas ieguvušas sekojošas komandas:
1.vieta – „MR Auto”
2.vieta – „Rūjiena”
3.vieta – „Valmiera Glass”

Tāpat turnīra noslēgumā 1. līgā apbalvoti arī individuāli veiksmīgākie spēlētāji. „All Star 5” šī gada sezonā 1. līgā iekļuvuši spēlētāji: Toms Kohanovs (MR Auto), Edgars Kuks (MR Auto), Juris Alpeuss (Rūjiena), Oto Grīnbergs (Valmiera Glass), Kaspars Veide (Limbažu ceļi). Labākais turnīra spēlētājs soda metienos – Juris Alpeuss (Rūjiena), labākais turnīra spēlētājs trīspunktu metienos – Jānis Kliesmets (Byko-Lat), rezultatīvākais turnīra spēlētājs – Jēkabs Paipa (Vidzemes Augstskola) un turnīra vērtīgākais spēlētājs jeb MVP – Toms Kohanovs (MR Auto).

Līdz ar 1.līgas noslēgumu noslēdzies Valmieras Pilsētas Čempionāts Basketbolā 2015./2016. gadā. Šajā gadā turnīra ietvaros pieaudzis dalībnieku un komandu skaits, kā arī veiksmīgi tiek attīstīta 35+ līga, kurā strauji palielinās interesentu skaits, kas ļauj pozitīvi skatīties nākotnē turnīra attīstībā Valmierā.

Turnīru organizē Basketbola klubs „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”, kas saka lielu paldies atbalstītājiem – Valmieras pilsētas pašvaldībai, „Valmiermuiža”, bārs „Tinte” un Valmieras 5.vidusskolai un citiem, kas palīdzēja kopīgi veicināt turnīra attīstību.

Seko un uzzini pirmais:

Tev jābūt autorizētam,