Draugiem.lvTwitterYouTube

_Latvijas Basketbola savienība » 1. līga

VPČ 2015./2016. Čempioni 35+ līgā – „AGROK-Banāni”

VPČ 2015./2016. Čempioni 35+ līgā – „AGROK-Banāni”

Sestdien, 26.martā, Valmieras 5. vidusskolā norisinājās Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 2015./2016. fināla spēles 35+ līgā. Par čempiona titulu sacentās „AGROK-Banāni” un „Veikals Pus12” komandas, kur sīvā cīņā par Valmieras Pilsētas čempionāta uzvarētājiem kļuva „AGROK-Banāni”. Godalgotās vietas VPČ 35+ līgas sezonā ieņem „Oši”, „Veikals Pus12” un „AGROK-Banāni”.

Sestdien finālos tikās „Oši” pret „Valletu”, kas aizvadīja cīņu par 3.vietu, bet vēlāk laukumā devās 35+ līgas spēcīgākās komandas – „Veikals Pus12” un „AGROK-Banāni”, lai noskaidrotu Valmieras Pilsētas čempionāta uzvarētājus 35+līgā.

Abās fināla spēlēs bija vērojams līdzīgs spēles scenārijs, kur abas komandas spēja vienlīdzīgi aizvadīt spēli neatpaliekot viena no otras. Trešās vietas izcīņā „Oši” un „Valleta” aizvadīja īpaši sīvu cīņu abas pirmās ceturtdaļas noslēdzot identiski (16-16 ; 15-15), taču trešajā ceturtdaļā „Ošiem” izdevās pārņemt spēles vadību un gūt 9 punktu pārsvaru pār pretiniekiem. Lai gan „Valleta” spēlētāji pēdējās spēles minūtēs izdarīja spiedienu pretinieku virzienā, „Oši” noturēja vadību uzveicot „Valleta” ar rezultātu 64:58.

Spēli par Valmieras Pilsētas čempiona titulu 35+līgā aizvadīja „AGROK-Banāni” pret „Veikals Pus12”. Arī spēlē par 1.vietu komandas aizvadīja sīvu cīņu. Lai gan „AGROK-Banāni” jau spēles pirmajā ceturtdaļā izveidoja minimālu pārsvaru pār pretiniekiem (13-15), „Veikals Pus12” turpināja veiksmīgi spēlēt, taču puslaika pārtraukumā devās jau ar rezultātu 23:27. Arī turpmākajā spēles gaitā „AGROK-Banāni” veiksmīgi turējās vadībā un spēli noslēdza ar rezultātu 61:54. Par Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā čempioniem 35+līgā šajā sezonā kļuva komanda „AGROK-Banāni”.

35+līgā Valmieras Pilsētas čempionātā basketbolā 2015./2016.gada sezonā godalgotās vietas ieguvušas sekojošas komandas:
1.vieta – „AGROK-Banāni”
2.vieta – „Veikals Pus12”
3.vieta – „Oši”

Tāpat turnīra noslēgumā 35+ līgā apbalvoti arī individuāli veiksmīgākie spēlētāji. „All Star 5” šī gada sezonā 35+ līgā iekļuvuši spēlētāji: Ingars Veide (Oši), Ģirts Lācis (Valleta), Ģirts Bērziņš ( Veikls Pus12), Mārtiņš Celmiņš (AGROK-Banāni), Jānis Miķelsons (AGROK-Banāni). Labākais turnīra spēlētājs soda metienos - Ingars Veide (Oši), labākais turnīra spēlētājs trīspunktu metienos - Kaspars Kubliņš (Veikals Pus12), rezultatīvākais turnīra spēlētājs - Ingars Veide (Oši) un turnīra vērtīgākais spēlētājs jeb MVP - Mārtiņš Celmiņš (AGROK-Banāni).

Tāpat sestdien pirmās izslēgšanas turnīra spēles aizvadīja 1.līgas komandas „Byko-Lat” ar „Rūjiena” un „VAKS/b.a.L.L.” pret „MR Auto”. Pirmās uzvaras spēlēs guva komandas „Rūjiena”, kas ar rezultātu 90:83 uzveica „Byko-Lat”. Otrajā spēlē pārliecinošu uzvaru pār „VAKS/b.a.L.L.” guva „MR Auto” vienība, kas spēli noslēdz ar rezultātu 119:46.
Nākamās spēles 1.līgā plānots aizvadīt jau nākamajā nedēļas nogalē – 3.aprīlī.

Par jaunumiem un izmaiņām turnīrā aicinām sekot turnīra Facebook lapā : facebook.com , kā arī sociālajā tīklā Twitter.

Turnīru organizē Basketbola klubs „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” saka lielu paldies atbalstītājiem – Valmieras pilsētas pašvaldībai, „Valmiermuiža”, bārs „Tinte” un Valmieras 5.vidusskolai.

Seko un uzzini pirmais:

Tev jābūt autorizētam,