Logo

VEF LJBL finālturnīri'2016: U19 grupā uzvar BJBS “Rīga/TTP-1” meitenes

VEF LJBL finālturnīri'2016: U19 grupā uzvar BJBS “Rīga/TTP-1” meitenes

Finālspēles laikā rīdzinieces bija vadībā kopš pirmās minūtes, pretiniecēm divas reizes ļaujot tikai izlīdzināt rezultātu. Izšķirošie argumenti – liels pārsvars cīņā zem groziem (atlēkušās 57-32).

Uzvarētājām Alises Markova guva 18 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, Laurai Melderei 14+11, Zanei Ozoliņai 14. Zaudētājām Ivanda Hudjakova guva 15 punktus.

Bronzas spelē Digna Strautmane "Rīdzenei" guva 27 punktus, izcīnīja 18 atlēkušās bumbas un izdarīja 5 rezultatīvas piespēles.

Par U19 grupas vērtīgāko spēlētāju atzīta Amanda Betlere (BJBS “Rīga/TTP-1”).

Talantu piecnieks: Zane Ozoliņa (BJBS “Rīga/TTP-1”), Anete Ozola, Ivanda Hudjakova (abas “Valmiera/ORDO”), Digna Strautmane (BJBS “Rīga/Rīdzene”), Sindija Kudule (Rīgas 3.BJSS).

LJBL čempionāta laureātes - 1997.dzimšanas gads

Sez. Grupa 1.vieta 2.vieta 3.vieta
2016 U19 Rīga/TTP-1 (M.Kubliņa) Valmiera/ORDO (A.Kaufmanis) Rīga/Rīdzene (A.Čukste, L.Bergvalde)
2014 U17 Rīga/Rīdzene (L.Bergvalde) Rīgas 3.BJSS (A.Mikāle) Daugavpils (N.Romaņenko)
2012 U15 Rīga/Rīdzene (L.Bergvalde) Rīga/Pārdaugava (A.Mikāle) Rīga/TTP1 (M.Kubliņa)
2011 U14 Rīga/Rīdzene (L.Bergvalde) Rīga/TTP1 (M.Kubliņa) Rīga/Pārdaugava (A.Mikāle)
2010 U13 Rīga/Rīdzene (L.Bergvalde) Rīga/TTP-2 (M.Kozjavina) Rīga/TTP1 (M.Kubliņa)
2009 U12 Rīga/Rīdzene (L.Bergvalde) Rīga/TTP1 (M.Kubliņa) Rīga/TTP-2 (M.Kozjavina)
2008 U11 Rīga/Rīdzene (L.Bergvalde) Rīga/TTP-2 (M.Kozjavina) Rīga/TTP1 (M.Kubliņa)
 

 

 

LJBL čempionāta laureātes - U19 (A) grupa

Sez. Gadi 1.vieta 2.vieta 3.vieta
2016 97./98. Rīga/TTP-1 (M.Kubliņa) Valmiera/ORDO (A.Kaufmanis) Rīga/Rīdzene (A.Čukste, L.Bergvalde)
2015 96./97. 3.BJSS (I.Markūne, A.Mikāle) Rīga/Rīdzene (A.Čukste, L.Bergvalde) Kolibri/47.vsk. (M.Rožlapa, M.Zandere)
2014 95./96. Rīga/Rīdzene (L.Bergvalde, A.Čukste) Kolibri/47.vsk. (M.Rožlapa, M.Zandere) Ventspils (V.Kārkliņš)
2013. 94./95. Rīga/Rīdzene (A.Čukste) 3.BJSS (I.Markūne, D.Žvirble) Kolibri/47.vsk. (M.Zandere)
2012. 93./94. Rīga/Rīdzene (A.Čukste) Rīga/TTP (M.Kubliņa) Rīga/TTP-2 (M.Rasa)
2011 92./93. Rīga/Rīdzene (A.Nerips) Rīga/TTP (M.Kubliņa) Rīga/Jugla (D.Jansone)
2010 91./92. Rīga/Jugla (D.Jansone) Rīga/Rīdzene (A.Čukste) Kolibri (M.Zandere)
2009 90./91. Kolibri/47.vsk. (M.Zībarts) Rīdzene (A.Čukste) Cēsis (I.Briede)
2008 89./90. Rīdzene (A.Čukste) TTP (M.Kubliņa) Kolibri (M.Zībarts)
2007 88./89. Rīdzene (L.Bergvalde) Cēsis (I.Briede) Ventspils (D.Ļaksa)
2006 87./88. Ventspils (D.Ļaksa) 47.vsk./Valmiera (E.Krūmiņš) Rīdzene (A.Nerips)
2005 86./87. Rīdzene (A.Nerips) Ventspils (B.Lučina) Kolibri (M.Zandere)
2004 86./87. Kolibri (M.Zandere) Rīdzene (A.Nerips) 47.vsk.(E.Krūmiņš)
2003 85./86. Rīdzene (A.Nerips) Rīgas 47.vsk. (E.Krūmiņš) Kolibri (M.Zandere)
2002 84./85. TTP (M.Kubliņa) Arkādija (I.Jākobsone) Rīdzene (A.Čukste)
2001 83./84. TTP-2 (M.Kubliņa) Rīdzene (L.Bergvalde, A.Čukste) TTP (M.Kubliņa)
2000 82./83. TTP (M.Kubliņa) Rīdzene (L.Bergvalde) 47.vsk.(E.Krūmiņš)
1999 81./82. TTP (M.Kubliņa) Rīgas 47.vsk. (E.Krūmiņš) Jugla (D.Jansone)
1998 80./81. TTP (M.Kubliņa) Ventspils (B.Lučina) Jugla (D.Jansone)
 

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!