Logo

12. decembrī Kandavā varēs samērot spēkus ar olimpiskajiem čempioniem

12. decembrī Kandavā varēs samērot spēkus ar olimpiskajiem čempioniem

Svētdien, 12. decembrī Kandavas sporta hallē notiks Ziemassvētku turnīrs 3x3 basketbolā gan vīriešiem, gan sievietēm. Dalībnieku pulkā būs izlašu kandidāti, ieskaitot Tokijas olimpisko spēļu čempionvienības Latvijas izlases dalībniekus. Dalībnieku skaits ierobežots, taču vēl ir iespēja pieteikt komandas, lai sacenstos spēlēs atbilstoši Starptautiskās Basketbola savienības (FIBA) 3x3 basketbola noteikumiem.

Kandavas Ziemassvētku turnīru organizē Kandavas Kultūras un sporta centrs sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību (LBS). 10. un 11. decembrī tieši Kandavā uz treniņnometni pulcēsies Latvijas valstsvienību kandidāti, lai gatavotos treneru Raimonda Feldmaņa un Andas Eibeles vadībā. “Rīgai” šis būs pēdējais sagatavošanās posms pirms dalības FIBA Pasaules tūres finālturnīrā 17./18. decembrī Džedā (Saūda Arābija).

Plānots, ka Kandavas Ziemassvētku turnīrā izlases kandidāti gan vīriešiem, gan sievietēm veidos pa četrām komandām. Līdz ar to ir iespēja vēl līdz piektdienas, 10. decembra plkst. 15:00 pieteikt brīvi veidotas komandas, sūtot informāciju turnīra galvenajam tiesnesim Renāram Buividam uz e-pastu renars32@gmail.com. Dalības maksa 30 eiro no komandas. Dalība spēlētājiem tikai ar FIBA 3x3 basketbolista profiliem, kurus var izveidot  play.fiba3x3.com/signup.

Teksts: Renārs Buivids, foto: facebook.com/3x3LATVIJA

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!