Logo

3x3 basketbols: “Top Gun” pirmajā posmā uzvar BK “Saldus” vīri

3x3 basketbols: “Top Gun” pirmajā posmā uzvar BK “Saldus” vīri

Latvijas profesionālās 3x3 basketbola līgas “Top Gun” kvalifikācijas pirmajā posmā Ventspilī visās septiņās spēlēs uzvarēja BK “Saldus” (Matīss Kulačkovskis, Dāvis Gūtmanis, Kārlis Apsītis, Rendijs Feikners), kas finālā ar 19:15 pieveica “3x3 Jelgava” (Armands Seņkāns, Mārtiņš Šteinbergs, Roberts Pāže un Toms Leimanis).

Pusfinālā “Saldus” ar 21:10 pieveica mājiniekus BK “Ventspils”, bet jelgavnieki sagādāja pirmo un vienīgo zaudējumu komandai “Kandava/Anzāģe” (21:15).

Ceturtdaļfinālā BK “Saldus” – RSU 17:9, BK “Ventspils” – “Mārupe” 16:15, “3x3 Jelgava” – Latvijas U18 izlase 21:12, “Kandava/Anzāģe” – Latvijas U18 otrā izlase 19:15.

Sieviešu turnīrā finālmačā Latvijas izlases komanda (Baiba Eglīte, Kristīna Petermane, Liene Stalidzēna) ar 18:15 pieveica Latvijas Strītbola asociācijas vienību.

Latvijas 3x3 Basketbola līgas turnīru seriāls, kas notiks no jūlija līdz maijam. Paredzēti 6 atlases posmi Ventspilī, Saldū, Rēzeknē, Liepājā, Ogrē un Jelgavā, kā arī astoņi pamatturnīra posmi un finālposms.

Finālturnīrā tiks izspēlēts Latvijas čempionu tituls, apmaksāts brauciens uz starptautisku FIBA 3x3 turnīru un tehniskā finansējuma balva, ko komanda varēs izmantot starptautiskajiem braucieniem. Finālturnīra laikā tiks noskaidrots labākais tālmetienu izpildītājs un izmanīgākais spēlētājs.

Foto: Sandijs Leicis

Pielikumā spēlētāju individuālā statistika.

Dokumenti:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!