Logo

3x3 basketbols: U23 Nāciju līgā trešā un ceturtā pozīcija

3x3 basketbols: U23 Nāciju līgā trešā un ceturtā pozīcija

Latvijas sieviešu un vīriešu komandas sestdien, 17. jūlijā, Klaipēdā piedalījās FIBA 3x3 U23 Nāciju līgas trešā posma turnīrā.

Latvijas sieviešu komanda (Anete Blūma, Raivita Koreņika, Laura Okuņeva un Janeta Rozentāle) grupas turnīra vienīgajā spēlē ar 14:12 revanšējās Ukrainas komandai par piektdien piedzīvoto zaudējumu. Finālspēlē ar A grupas labāko komandu Lietuvu tika piedzīvots zaudējums – 16:18.

Trijos posmos aizvadītajās septiņās spēlēs latvietes izcīnīja trīs uzvaras un kopvērtējumā ierindojās 3. vietā (200 punkti), atpaliekot no Lietuvas (300 – uzvaras visos trijos posmos) un Ukrainas (210).

Latvijas vīriešu komanda (Reinis Avotiņš, Reinis Otersons, Norberts Strautiņš un Niks Niklāvs Višņevičs) ar 19:13 pārspēja Ukrainas vienību, bet otrajā ar 18:19 zaudēja ar Rumānijas vienībai un posmā ierindojās trešajā vietā.

Trijos posmos Latvijas vīriešu komanda sešās spēlēs izcīnīja trīs uzvaras un kopvērtējumā ierindojās 4. vietā. Pirmajā trijniekā Lietuva, Ukraina un Rumānija.

U23 Nāciju līgas turnīrs tiek rīkots ceturto gadu, bet Latvijas komandas piedalās pirmo reizi. Sacensības organizētas piecās zonās: Āfrika/Āzija, Eiropa 1, Eiropa 2, Eiropa/Amerika un U21.

Pirmajā posmā sieviešu komanda uzvarēja divās spēlēs un ieņēma 3. vietu, bet vīrieši ar bilanci 1-1 ierindojās ceturtajā vietā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!