Logo

3x3 basketbols: Ventspilī sestdien atklāj Latvijas profesionālās līgas “TOP GUN” sezonu

3x3 basketbols: Ventspilī sestdien atklāj Latvijas profesionālās līgas “TOP GUN” sezonu

18. un 19. jūlijā Ventspilī pie Valsts 1.ģimnāzijas (Brīvības ielā 14) jaunos 3x3 basketbola laukumos notiks Latvijas profesionālās 3x3 basketbola līgas pirmais turnīrs.

Sacensībās piedalīsies 10 vīriešu komandas, to skaitā Latvijas Basketbola līgās startējošu klubu pārstāvji un Latvijas junioru izlases, kā arī četras sieviešu komandas.

Spēles tiešraidē varēs redzēt LBS YouTube kanālā, rezultātiem varēs sekot šeit.

Divu dienu turnīru sestdien plkst.11 ievadīs jauno laukumu atklāšanas ceremonija, kuras laikā skatītājus priecēs slam dunk šovs Kristapa Dārgā un Kārļa Apsīša izpildījumā, BK “Ventspils” karsējgrupas uzstāšanās un paraugspēle ar Latvijas izlases spēlētāju Agņa Čavara, Kārļa Lasmaņa, Artūrs Strēlnieka, Armanda Seņkāna, Roberta Pāžes un Mārtiņa Šteinberga līdzdalību.

Sacensību programma:

Sestdien, 18.jūlijā

11.30 – 11:30 3x3 laukumu atklāšana

11.30 – 19:00 apakšgrupu spēles, priekšnesumi, konkursi.

Svētdien, 19.jūlijā

11.00 – 18:00 Izslēgšanas turnīra spēles, priekšnesumi, konkursi.

Latvijas 3x3 Basketbola līgas turnīru seriāls, kas notiks no jūlija līdz maijam. Paredzēti 6 atlases posmi Ventspilī, Saldū, Rēzeknē, Liepājā, Ogrē un Jelgavā, kā arī astoņi pamatturnīra posmi un finālposms.

Finālturnīrā tiks izspēlēts Latvijas čempionu tituls, apmaksāts brauciens uz starptautisku FIBA 3x3 turnīru un tehniskā finansējuma balva, ko komanda varēs izmantot starptautiskajiem braucieniem. Finālturnīra laikā tiks noskaidrots labākais tālmetienu izpildītājs un izmanīgākais spēlētājs.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!