Logo

3x3 Dāmu sērija: aizvadīts otrais posms

3x3 Dāmu sērija: aizvadīts otrais posms

Sestdienas pusdienlaiks Rīgas Hanzas vidusskola sporta zālē bija ļoti aizraujošs un spraigām cīņām bagāts. Ne velti pirmā posma uzvarētājām "No Sympathy" (ar Zane Madara Novikova, Betija Rudzīte, Sindija Pūre un Kristiāna Koltone sastāvā) šoreiz bija jāsamierinās ar trešo vietu. Otro vietu izcīnīja "Ivars" (ar Ļiza Čumika, Ieva Stefānija Jundase, Alise Bruzinska un Linda Skulme sastāvā), bet otrajā posmā triumfēja "Viss Skaidrs" (Diāna Dude, Viktorija Ivanova, Juta Harčenko un Enija Ķīvīte ierindā). Individuāli sekmīgākā punktu guvēja bija tieši Enija Ķīvīte, kuras tālmetieni un floutera metieni terorizēja visu pretinieču aizsardzību. Turklāt viņa neaizmirsa arī par partneru apgādāšanu ar lieliskām piespēlēm.

Nākamās sacensībās jau šo piektdien, 19:00 Rīgas Hanzas vidusskolā Links uz reģistrēšanos turnīram: https://play.fiba3x3.com/…/fc836213-0776-4e10-b4dd-9d7f23a4…

Liels paldies Dāmu sērijas atbalstītājiem:

Sporta Bode Restorāns “Rezidence” ACME Film Latvija Linden & Oak Linden Leaf OrbSports Boulinga centrs "Bowlero" Mangaļi @Palmolive Colgate Basketbols

Dāmu sērija tiek rīkota, lai popularizētu 3x3 basketbolu sieviešu vidū un palīdzētu Latvijai federāciju rangā pakāpties augstāk. Ranga punkti ļautu Eiropas kausā bronzas medaļas izcīnījušajai Latvijas sieviešu izlasei pretendēt uz vietu Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā un dalību nākamā gada Pasaules kausā. Nepietiekams skaits FIBA 3x3 sistēmā reģistrēto sieviešu sacensību un nelielais komandu skaits reģistrētajos turnīros Latviju FIBA 3x3 basketbola sieviešu rangā bija nosviedis uz 38. pozīciju, bet nu – pēc Dāmu sērijas diviem posmiem - esam nedaudz pakāpušies un šobrīd ieņemam jau 27. vietu.

Katras valsts ranga noteikšanā tiek ņemti vērā 100 labāko spēlētāju deviņas veiksmīgākās sacensības. Lai mainītu situāciju un Latvijas vietu rangā, ir nolemts tuvākajās nedēļas nogalēs rīkot 3x3 basketbola sacensības – 3x3 Dāmu sēriju – astoņu turnīru seriālu, kas noslēgsies ar finālsacensībām, kuru uzvarētājām būs iespējas laimēt braucienu uz Latvijas izlases un spāņu superkluba “Barcelona” uzbrucēja Rolanda Šmita mājas spēli Barselonā.

3x3 Dāmu sērija ir turnīrs bez dalības maksas, kas tiks aizvadīts basketbola zālēs un sacensību dalībnieki saņems vērtīgas balvas. Ne visām sacensībās spēlējošajām komandām būs mērķis cīnīties par uzvaru katrā mačā, ne visas dalībnieces būs profesionālas vai pusprofesionālas sportistes. Turnīrā piedalīsies arī komandas, kas centīsies apgūt 3x3 basketbolu, labi pavadīt laiku, tikt pie organizatoru sarūpētām balvām un palīdzēt Latvijas sieviešu 3x3 basketbolam.

Dalībnieku nosacījumi: reģistrēšanās turnīram notiek Play.fiba3x3.com lapā, katrā komandā jābūt reģistrētiem četriem spēlētājiem (sacensībās drīkst piedalīties arī trīs spēlētāji) ar apstiprinātiem FIBA 3x3 kontiem.

Mūsu kaimiņi igauņi ar līdzīgām sacensībām jau kopš pavasara pratuši pasaules rangā ielauzties pirmajā sešiniekā un praktiski garantēt sieviešu izlasei dalību Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijā. Palīdzēsim arī mēs!

Neskaidrību gadījumā droši sazinieties ar rīkotājiem: Nauris Metnieks (27009600) un Kristaps Saulitis (29110957).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!