Logo

3x3: “Riga Ghetto Basket” otrais triumfs Pasaules tūres posmā

3x3: “Riga Ghetto Basket” otrais triumfs Pasaules tūres posmā

3x3 Pasaules tūres 5. posma turnīrā Prāgā Latvijas labākā komanda “Riga Ghetto Basket” (Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Nauris Miezis) finālā ar 21:12 sagrāva ASV komandu “Princetone”, otro reizi vēsturē uzvarot augstākā līmeņa turnīrā. Rīdzinieki izvirzījušies 1. vietā arī Pasaules tūres kopvērtējumā.

Zaudējums amerikāņiem grupas turnīra pirmajā spēlē (15:21) un 2. vieta grupā rīdziniekiem ceturtdaļfinālā ssagādāja visbīstamākos pretiniekus – pasaules rangu tabulas līderus “Novi Sad”. Cīņa ritēja punkts punktā, un galotnē latvieši izrāva uzvaru ar 19:18. Pusfinālā “Riga Ghetto” ar 21:16 pieveica Serbijas komandu “Zemun”, bet finālspēlē ar 21:12 revanšējās “Princetone”.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju atzina Kārli Lasmani.

Pirmo reizi Pasaules tūres posmā startēja arī  “Ventspils Ghetto Basket” (Armands Ginters, Roberts Pāže, Armands Seņkāns un Mārtiņš Šteinbergs; 9.), kas A grupas turnīrā ar 10:13 zaudēja “Novi Sad” un ar 11:15 – “Humpolec” (Čehija), noslēguma tabulā ierindojoties 12. vietā

WT kalendārā 2019. gadā ir 12 posmi (ieskaitot finālsacensības). “Riga Ghetto” komanda sezonu sāka ar uzvaru “World Tour Masters” turnīrā Dohā, bet turpināja ar 2. vietu otrajā posmā Čengdu, kā arī 6. vietu Mehiko. Kopvērtējumā pagaidām 3. vieta.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!