Logo

3x3: “Ventspils Ghetto” Mongolijā apstājas Challenger pusfinālā

3x3: “Ventspils Ghetto” Mongolijā apstājas Challenger pusfinālā

Latvijas otrā labākā 3x3 basketbola komanda “Ventspils Ghetto” – Armands Ginters, Roberts Pāže, Armands Seņkāns un Mārtiņš Šteinbergs – Mongolijas pilsētā Suhebatorā piedalās Challenger seriāla turnīrā, kurā tiek izcīnīta ceļazīme uz Pasaules tūres posmu “Jeddah Masters”.

Grupas turnīra pirmajā spēlē ventspilnieki. Kas izlikti ar 7. numuru, ar 21:17 pārspēja pasaules rangu tabulas līdervienību Serbijas komandu “Novi Sad” (1.). Otrajā mačā pagarinājumā ar 19:21 nācās piekāpties Filipīnu komandai “Isabela City” (14.). “Ventspils Ghetto” A grupā finišēja 2. vietā.

Pusfinālā ventspilnieki ar 16:14 pārspēja “Tokyo” (Japāna), bet pusfinālā ar 13:21 zaudēja Serbijas komandai “Liman”. Pirmo vietu un ceļazīmi uz “Jeddah Masters” nopelnīja Lietuvas komanda “Šakiai”, kas izšķiošajā mačā pieveica “Liman” (22:12).

Pirms nedēļas Challenger turnīrā Manilā ceļazīmi uz 18. un 19. oktobrī paredzēto Pasaules sērijas priekšpēdējo turnīru “Jeddah Masters” izcīnīja “Riga Ghetto”, kas Pasaules sērijas kopvērtējumā pagaidām ieņem 3. vietu.

Komentāri (2)

Seko mums!