Logo

3x3: zināms olimpiskā kvalifikācijas turnīra spēļu grafiks

3x3: zināms olimpiskā kvalifikācijas turnīra spēļu grafiks

Latvijas 3x3 basketbola izlase 27. maijā Austrijas pilsētā Gracā startēs olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā, kurā 20 valstu komandas cīnīsies par trim ceļazīmēm uz Tokijas olimpisko turnīru.

Turnīrs notiks divos posmos. Vispirms tiks aizvadīti turnīri četrās grupās, no katras pa divām labākajām komandām kvalificējoties izslēgšanas spēlēm.

A grupa: Mongolija, Polija, Brazīlija, Turcija, Spānija;

B grupa: ASV, Lietuva, Beļģija, Dienvidkoreja, Jaunzēlande;

C grupa: Slovēnija, Francija, Katara, Filipīnas, Dominikānas Republika;

D grupa: Nīderlande, Latvija, Kanāda, Horvātija, Austrija.

Latvijas komandas spēļu grafiks: 27. maijā pllkst.18:15 – ar Nīderlandi, plkst.19:30 ar Austriju; 29. maijā plkst.18:15 ar Horvātiju, plkst.19:55 ar Kanādu.

Ceturtdaļfinālā D grupas labākās komandas cīnīsies ar B grupas vienībām (D1-B2, B1-D2).

30. maijā notiks ceturtdaļfināla un pusfināla spēles, kā arī cīņa par 3. vietu. Trīs labākās komandas iegūs tiesības startēt Tokijā.

Ja Latvijas komandai neizdosies iekļūt pirmajā trijniekā, mūsējiem būs vēl viena iespēja tikt uz Tokijas spēlēm – pēdējā  ceļazīme uz Tokijas spēlēm tiks izcīnīta no 4. līdz 6. jūnijam Ungārijas pilsētā Debrecenā, kur spēlēs sešu valstu izlases: Ungārija, Mongolija, Slovēnija, Nīderlande, Latvija un Polija. Ja kāda/as no šīm komandām būs izcīnījusi ceļazīmi jau olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā Indijā, vietā stāsies kāda/as no rezervistēm: Beļģija, Ukraina, Rumānija.

Vieta olimpiskā turnīrā jau garantēta trim valstīm, kuras ieņem augstākās vietas FIBA rangu tabulā, ņemot vērā katras valsts 50 labāko spēlētāju individuālo reitinga punktu summu: Serbijai, Krievijai un Ķīnai, kā arī rīkotājvalstij Japānai.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!