Logo

Covid-19 jaunie ierobežojumi stāsies spēkā 17. oktobrī

Covid-19 jaunie ierobežojumi stāsies spēkā 17. oktobrī

Pieaugot Covid-19 saslimšanas intensitātei Latvijā, valdība atbalstījusi Veselības ministrijas rosinātos grozījumus Ministru kabineta noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Divi punkti būtiski ietekmēs basketbola treniņu un sacensību norisi.

32.6. punkts. No 2020. gada 17. oktobra līdz 2020. gada 6. novembrim aizliegts organizēt sporta pasākumus. Minētais aizliegums nav attiecināms uz starptautiskiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem.”

31.1. punkts. No 2020. gada 17. oktobra līdz 2020. gada 6. novembrim organizēti sporta treniņi (nodarbības) norisinās ārtelpās, individuāli vai attālināti. Organizējot grupu sporta treniņus (nodarbības) ārtelpās, neizmanto ģērbtuves. Minētais ierobežojums nav attiecināms uz Latvijas pieaugušo izlases, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta treniņiem pieaugušajiem.

Līdz piektdienai, 16. oktobrim (ieskaitot), Latvijas basketbola līgās un Latvijas kausa izcīņā spēles notiks saskaņā ar apstiprināto kalendāru.

Par turpmāko sacensību norisi, ņemot vērā MK noteikumus, Latvijas Basketbola savienības valde lems trešdien, 14. oktobrī.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!