Logo

Sveiks, 6.spēlētāj! Viss turpinās!

Sveiks, 6.spēlētāj! Viss turpinās!

EuroBasket2015 kaislības pamazām kļūst par vēsturi, bet basketbols turpinās un turpināsies arī Latvijas basketbola valstsvienību sadarbība ar Sestajiem spēlētājiem – visuzticamākajiem mūsu galveno komandu draugiem un atbalstītājiem.

Visupirms, pieliekot punktu EuroBasket2015 sezonai, valstsvienības atbalstītājus, kuri spēruši visus nepieciešamos soļus un tikuši pie “6.spēlētāja” aproces, aicinām piedalīties aptaujā, kurā noskaidrosim 2015.gada basketbola Gada balvas ieguvējus nominācijās Gada spēlētājs un Gada spēlētāja!

Basketbola savienības Treneru komisija izvirzījusi piecus pretendentus un piecas pretendentes, kurus/as, lūdzu, sarindojiet rangu tabulā no 1. līdz 5.vietai.

Uz balvu nominācijā Gada basketbolists pretendē (alfabēta secībā): Dairis Bertāns, Kaspars Bērziņš, Kristaps Janičenoks, Kristaps Porziņģis, Jānis Strēlnieks.

Uz balvu nominācijā Gada basketboliste pretendē (alfabēta secībā): Gunta Baško-Melnbārde, Anete Jēkabsone-Žogota, Ieva Krastiņa, Aija Putniņa, Anete Šteinberga.

Gada balvas ieguvējus šajās nominācijās noteiksim, apkopojot “6.spēlētāja” balsojuma un līdzjutēju publiskā balsojuma, kā arī mediju, LBS Treneru komisijas un LBS valdes viedokļus.

Jūsu vērtējumu, lūdzu, līdz 8.novembrim sūtiet lbs@lbs.lv ar norādi “Gada balvas”. Starp atsūtījušajiem tiks izlozēts EuroBasket2015 pēdējā balva – bumba ar Latvijas valstsvienības spēlētāju autogrāfiem.

Kamēr vīriešu valstsvienības dalībnieki cīnās savu klubu sastāvos un gaida FIBA lēmumu par iespējām piedalīties olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā, sieviešu komanda jaunā galvenā trenera Mārtiņa Zībarta vadībā jau briest Eiropas 2017.gada čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajai spēlei ar Lietuvas izlasi, kas sestdien, 21.novembrī, notiks Olimpiskajā sporta centrā.

Cīņā ar principiālajām pretiniecēm Latvijas basketbolistēm būs nepieciešams 6.spēlētāja atbalsts, tāpēc ceram uz sadarbības turpinājumu. Par “6.spēlētāja” īpašajām privilēģijām informēsim novembra sākumā – sekojiet informācijai e-pastā, www.6speletajs.lbv vai www.basket.lv.

Atgādinām, ka “Sportland” veikalos joprojām var iegādāties Latvijas basketbola valstsvienību līdzjutēju atribūtiku un reģistrēties kā “6.spēlētājam”.

Viss turpinās, jo basketbols – tā ir arī Tava spēle!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!