Logo

U17 un U18 meiteņu izlasēm pirmdien un otrdien pārbaudes spēles ar Japānas juniorēm

U17 un U18 meiteņu izlasēm pirmdien un otrdien pārbaudes spēles ar Japānas juniorēm

Aprīļa pirmās nedēļas sākumā Rīgā viesosojas Japānas U17 meiteņu izlase, kas sākusi gatavoties jūlijā Minskā paredzētajai U17 Pasaules kausa izcīņai.

Pirmdien, 2. aprīlī, plkst.19:30 Elektrum Olimpiskajā centrā spēlēs U17 Pasaules kausa izcīņas dalībnieces Latvijas un Japānas komandas.

Latvijas U17 izlases galvenais treneris Kaspars Mājenieks: “Šī būs pirmā satikšanās laukumā ar Āzijas komandu. Nebūsim labākajā sastāvā – Laura Meldere spēlē Itālijā, Liepājas un 3.BJSSS meitenes piedalās iepriekš plānotos starptautiskos turnīros –, toties citām spēlētājām būs iespēja parādīt sevi. Pirms spēles paredzēti divi treniņi, uz kuriem uzaicinātas 15 spēlētājas. Tai skaitā no Saldus, Daugavpils un “Rīga/TTP1”, kuras sezonas laikā Latvijas – Igaunijas līgā spēlēja savu pilsētu komandās vai nespēlēja vispār. Būs laba iespēja novērtēt, kā meitenes iejūtas komandā un spēj uztvert prasības.”

No 21. līdz 29. jūlijam U17 Pasaules kausa izcīņā Latvija spēlēs D grupā ar Kanādas, Austrālijas un Angolas izlasēm, bet Japānas komanda A grupā cīnīsies ar Franciju, Baltkrieviju un Kolumbiju.

Otrdien, 3. aprīlī, plkst.19:30 Elektrum Olimpiskajā centrā spēlēs Latvija U18 – Japāna U17.

Latvijas U18 izlases galvenais treneris Ainārs Čukste: “Spēlēs mūsu līderes – Aleksa Gulbe, Māra Mote, Nikola Ozola, bet no U17 izlases šoreiz iesaistīsim tikai Jeti Nulli, dodot iespēju vairākām gadu vecākām meitenēm, kurām pagaidām nav stabilas vietas komandā. Laba iespēja pierādīt sevi.”

Vasarā no 4. līdz 12. augusta, Eiropas U18 čempionātā Udinē (Itālija) Latvijas komanda B grupas turnīrā spēlēs ar Slovēnijas, Vācijas un Ungārijas junioru izlasēm.

Trešdien, 4. aprīlī plkst.19:30 Japānas U17 komanda spēlēs ar Igaunijas U18 izlasi.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!