Logo

U18 meitenes: trešā vieta Baltijas kausa izcīņā

U18 meitenes: trešā vieta Baltijas kausa izcīņā

Latvijas U18 izlase meiteņu izlase (1999./2000. dzimšanas gads) Baltijas kausa izcīņas pēdējā kārtā pārspēja Igaunijas vienību – 65:58 (12:7, 35:25, 47:38) un turnīrā finišēja trešajā vietā.

Latvijas U18 izlases treneris Aigars Nerips:

“Spēlējām bez sešām spēlētājām, kuras piedalās U19 Pasaules kausa izcīņā, kā arī savainotās Aleksas Gulbes. Nespēlējot potenciālajām līderēm, uzsvars tika likts uz smagu darbu aizsardzībā. Šāds stils deva iespēju samērā veiksmīgi pacīnīties ar turnīra labākajām komandām, bet savukārt neļāva pēdējā mačā iegūt tik lielu pārsvaru, kā pret Igaunijas izlasi spēja somietes un lietuvietes. Uzbrukumā bija jūtams pagurums, tomēr ar cīņassparu un komandas garu izdevās izcīnīt uzvaru.

Komandas vērtīgākās spēlētājas balvu saņēma Nikola Ozola, kura bija labākā gan laukumā, gan statistikā. Visām spēlētājām bija iespēja parādīt savu noderību, pretendējot uz brīvajām vietām komandā, kas dosies uz Eiropas čempionātu. Infomācija tiks darīti zināmi galvenajam trenerim Aināram Čukstem. Astoņas spēlētājas turpinās trenēties, bet komanda pilnā sastāvā sapulcēsies jaunnedēļ – pēc Pasaules kausa izcīņas beigām.

Baltijas kausu ieguva Somijas komanda, kas izšķirošajā spēlē pārspēja Lietuvas vienību – 84:66. Otrajā vietā Lietuva, trešajā – Latvija.

U18 meiteņu izlase Tallinā: Baiba Čevere (Rīgas 3.BJSS), Laura Okuņeva, Liza Čumika (abas Daugavpils), Katrīna Kārkle, Sindija Smirnova, Diāna Dude (visas Jelgava), Emīlija Krista Grava, Anna Mickāne (abas Liepāja), Nikola Ozola (Jūrmala), Elizabete Zumenta (BJBS “Rīga/Rīdzene”), Robija Vīksne (BJBS “Rīga/TTP”)

Eiropas U18 čempionāts Ungārijas pilsētā Šopronā sāksies 5.augustā. 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!