Logo

U16 Baltijas kauss: Latvijas meitenēm trešā uzvara un galvenā balva

U16 Baltijas kauss: Latvijas meitenēm trešā uzvara un galvenā balva

Latvijas U16 Baltijas kausa izcīņā Kauņā meiteņu turnīra trešās kārtas spēlē Latvijas komanda pārspēja Igaunijas izlasi – 84:58 (21:15, 43:34, 67:46) un turnīrā ar trīs uzvarām izcīnīja pirmo vietu.

Tāpat kā spēlēs ar abām Lietuvas komandām, latvietes bija pārākas cīņā pie groziem (50-41) un trīspunktu metienu precizitātē (9/19 – 4/24), kā arī bieži pārtvēra bumbu (18-11) un prasmīgi izmantoja pretinieču kļūdas (29-16).

Katrīnai Ozolai 19 punktu un 9 atlēkušās bumbas, Luīzei Silai 16+9, Endijai Sedliņai 13, Līvai Liniņai 12+10 atl.

Latvijas U16 izlases galvenais treneris Aigars Nerips:

“Vērtīgs turnīrs un otrā trofeja šosezon – pēc uzvaras Baltijas jūras kausa izcīņā janvārī, kas tagad šķiet ļoti sena pagātne.

Katrā spēlē bija labas un arī ne tik labas epizodes, atgādinot, ka visām, arī līderēm, vēl daudz darba, lai pilnveidotu un stabilizētu meistarību. Vairākām basketbolistēm ir labas perspektīvas, ar nosacījumu, ka turpinās strādāt.

Lietuvieši savas spēlētājas bija sadalījuši divās apmēram vienādās komandās. Abas uzvaras nennāca viegli, tomēr katru reizi atradām iespējas neitralizēt pretinieču trumpjus un izmantot viņu vājās vietas. Apvienojot spēkus, lietuvietes būs stiprākas, tomēr mēs nebūtu vājāki. Turklāt dažādu iemeslu dēļ mājās palika vairākas basketbolistes, kuras būtu varējušas palīdzēt

Diemžēl pēdējā mača sākumā pēc savstarpējas sadursmes nepatīkamos savainojumos iedzīvojās un spēli nevarēja turpināt divas mūsu pamatpiecnieka basketbolistes – Raina Tomašicka un Tīna Grausa. Lielāks spēles laiks bija citām, un mūsu pārsvaru tas īpaši neietekmēja.

Turnīra rīkotāji, šoreiz nekonsultējoties ar treneriem, mūsu komandas labākās spēlētājas balvu piešķīra Luīzei Silai, bet par visa turnīra vērtīgāko spēlētāju atzina Rainu Tomašicku, kuras darbība šoreiz bija daudzveidīgāka, nekā iepriekš.

Patīkami noslēgt vasaras darba ciklu ar trim uzvarām. Sarežģīto laiku esam izmantojuši lietderīgi, sekmējot spēlētāju progresu.”

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!