Logo

U20 sieviešu izlasei pārbaudes spēles ar Polijas komandu. Revanšs un 1-1

U20 sieviešu izlasei pārbaudes spēles ar Polijas komandu. Revanšs un 1-1

Latvijas U20 sieviešu izlase (1997./1998.dzimšaas gads), gatavojoties Eiropas čempionātam, ceturtdien, piektdien un sestdien Elektrum Olimpiskajā centrā aizvada trīs pārbaudes spēles ar Polijas komandu.

Pirmajā spēlē nācās atzīt viesu komandas pārsvaru - 54:64.

Otrajā spēlē latvietes revanšējās ar 61:45.

Sestdien plkst.12 sāksies trešā spēle. 

Latvijas U20 sieviešu izlases galvenais treneris Aigars Nerips:

“Pēc divām pārbaudes spēlēm ar Baltkrievijas komandu (55:46 un 67:53) pateicām paldies trim spēlētājām – Amandai Betlerei, Ivandai Hudjakovai un Anetei Ozolai.

Pašlaik ierindā ir 14 spēlētājas un trīs pārbaudes spēles ar polietēm palīdzēs izraudzīties 12, kuras dosies uz Eiropas čempionātu. Otrais uzdevums – Paulai Strautmanei un Annai Dreimanei no Eiropas sieviešu čempionāta atgriezušās ne tikai ar labām emocijām, bet arī spēļu prakses trūkumu, tāpēc abām jāatgriežas spēļu ritmā. Tāpat iespēlēsim dažādus sastāva variantus.”

Eiropas U20 sieviešu čempionāts Portugāles pilsētā Matusinju sāksies 8. jūlijā. Latvijas komanda priekšsacīkstēs B grupas turnīrā cīnīsies ar Itālijas, Lietuvas un Portugāles komandām. Astotdaļfinālā B grupas komandas tiksies ar A grupas vienībām (Spānija, Beļģija, Polija, Zviedrija). Uzvarētājas turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētājas cīnīsies par 9.-16.vietu un vietas saglabāšanu A divīzijā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!