Logo

Artūrs Žagars: “Lai spētu sekot sapņiem, dažkārt jāpakāpjas solis atpakaļ"

Artūrs Žagars: “Lai spētu sekot sapņiem, dažkārt jāpakāpjas solis atpakaļ

Dārgie basketbola līdzjutēji!

Katrs seko saviem sapņiem, neatkarīgi no tā ar ko nodarbojamies. Lai tos piepildītu, nepietiek vien paļauties uz veiksmi, vajadzīgs plānveidīgs un pašaizliedzīgs darbs, kurš neļauj novirzīties no iecerētā piepildīšanas. Mans sapnis – profesionāla basketbola spēlēšana iespējami augstākajā līmenī.

Pagājušajā vasarā Eiropas U18 čempionātā izcīnītās sudraba godalgas novērtēju ar dalītām jūtām. No vienas puses tas ir lielisks mūsu komandas, visas Latvijas basketbola saimes, panākums, tomēr no otras puses-sudrabs nekad nevar būt mērķis. Ir jātiecas uz virsotni pakāpienu augstāk.

Nekad neesmu atteicis ziedot savu laiku, prasmes un visus spēkus pārstāvot Latvijas valsti ikvienā starptautiskā turnīrā uz kuru esmu ticis aicināts. Piedalīties pasaules U19 čempionātā vienmēr ir bijis viens no maniem sportiskajiem mērķiem. Tagad tas ir realizējams, tomēr man jāpaziņo, ka savu dalību pasaules basketbola čempionātā esmu spiests atlikt uz noteiktu laiku – līdz nākamajam pasaules čempionātam 2023.gadā ar Latvijas valstsvienību.

Es sekoju saviem sapņiem un dažreiz, lai spētu to izdarīt, ir jāpakāpjas solis atpakaļ. Šis nu ir mans laiks to izdarīt, tādēļ gaidāmo vasaru veltīšu veselības uzlabošanai, sevis pilnveidošanai, neklātienē turot īkšķus par Latvijas U19 komandu, tās treneriem, personālu un visu Latvijas basketbolu kopumā.

Mums izdosies!!!!

Ar cieņu,

Artūrs Žagars

 

Latvijas U19 izlases galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis:

“Ar Artūru un viņa komandu aktīvi komunicējam visu laiku. Ņemot vērā sarežģīto situāciju – savainojuma dēļ izlaisto pusi sezonas – man nebija šaubu par to, ka lēmumu pieņemt nebūs viegli un, lai kāds tas būtu, tas būs pareizs. Proti, labākais, kas patlaban iespējams Artūram pašam. Tāpēc komandas gatavošanās procesu organizējām ar domu, ka Artūra varētu nebūt un meklējām iespējas kā nepieciešamības gadījumā spēlēt bez viņa. Turpināsim strādāt, lai komanda būtu gatava cīņai, bet Artūram vēl būs daudz iespēju iepriecināt Latvijas līdzjutējus.”

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!