Logo

U19 izlase: ierindā paliek 15 spēlētāji

U19 izlase: ierindā paliek 15 spēlētāji

Pēc pārbaudes spēlēm ar Brazīlijas U19 izlasi (61:68) un Latvijas U20 komandu (49:74) Latvijas U19 izlases treneru kolektīvs no kandidātu loka svītrojuši Sandi Bētu, Ronaldu Elksni un Oskaru Reinfeldu.

Galvenais treneris Ziedonis Jansons: "Tuvojoties pasaules čempionātam, jāpieņem aizvien sāpīgāki lēmumi. Piemēram, 1994.gadā dzimušais Oskars Reinfelds teicami pastrādāja treniņos un pārbaudes spēlēs darbojās tādā pašā līmenī, kā divus trīs gadus vecāki puiši vai pat brīžiem vēl labāk. Tomēr, izsverot visus apstākļus, nosliecāmies uz šādu risinājumu. Pašam Oskaram turpmākajai izaugsmei lietderīgāka būs līdzdalība U18 izlasē, kur viņš varētu būt viens no līderiem. Ja turpinās strādāt ar tādu pašu attieksmi, kā līdz šim, esmu pārliecināts, ka jau nākamgad viņš būs drošs kandidāts uz vietu U20 komandā."

Otrdien Valmierā treniņus turpinās Artūrs Brēmers, Dāvis Čoders (spēlē ar Brazīliju savainotais zods sāp, tomēr trenēties varēs), Kaspars Vecvagars, Mārcis Vītols, Artūrs Bricis, Jānis Timma, Renārs Magone, Kārlis Apsītis, Andrejs Gražulis, Artūrs Vītiņš, Arnolds Helmanis un Aleksejs Rostovs. Paredzams, ka otrdien Latvijā atgriezīsies Dāvis Bertāns, Edmunds Dukulis un Ojārs Siliņš, kuri uzreiz pievienosies citiem kandidātiem.

Pārbaudes spēļu grafikā vēl paredzēti divi mači: ar Kanādas U19 komandu (25.jūnijā Panevēžā) un Krievijas U19 (27.jūnijā Valmierā). Pasaules čempionātu Latvijas komanda sāks Valmierā: 30.jūnijā ar Taivānu, 1.jūlijā ar Austrāliju, 2.jūlijā ar Argentīnu.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!